2023 m sieninis kalendorius -"Ukraina mano širdyje"
Kalendorius su Ukrainos vaikų piešiniais
 

   Karas, beveik pačioje 2022 metų pradžioje įsiveržęs į Ukrainą, sugriovė įprastą ukrainiečių gyvenimą, o pasaulį (tame tarpe ir mus) paragino ne tik permąstyti  sąvokas „laisvė“, „pasiaukojimas“, „Tėvynė“, „namai“, bet ir realiai veikti: užjausti, padėti, remti...

   Kartu su Ukrainos vaikais, prisiglaudusiais Lietuvoje, sukūrėme nuostabų kalendorių, kurio puslapiuose – šviesus, vaikystės akimis matomas pasaulis: pastelinių spalvų peizažai, jaukūs namukai, plačios dangaus erdvės ir smulkūs, bet akivaizdžiai svarbūs, kasdienybės štrichai: vainikai ant merginų galvų, gėlių žiedai pievose, paukščiai ir debesys, saulė... Paprasti, nesudėtinga technika sukurti darbai, alsuoja namų ilgesiu, nesumeluota meile gimtajam kraštui. Keičiantis mėnesių pavadinimams, iliustracijų „turiniui“, įspūdis, kad namai yra ne keturios sienos, ne būstas su pamatais ir stogu, bet visa ko pradžia bei gyvybingumo šaltinis, tik stiprėja. „Namai ten, kur širdis“, - skelbia sparnuota frazė. Ukrainiečių vaikų širdis – Ukrainoje.

Projekte dalyvavo daug vaikų, tad natūralu, kad visais piešiniais pasidžiaugti ir visus juos sutalpinti į vieną kalendorių neįmanoma, tačiau įsigydami kalendorių, įgyjate ir ypatingą privilegiją - paremti UKRAINIEČIŲ KOVOTOJUS, didvyriškai ginančius savo šalį, ir padėti įgyvendinti vieną bendrą vaikų svajonę - GYVENTI SAVO NAMUOSE. 


Informacija apie kalendorių
SIENINIS A4 VERČIAMAS KALENDORIUS
Dydis: A4 (21x30 cm);
Puslapių: 14

Kalendorius trimis kalbomis: lietuvių (LT), ukrainiečių(UA), anglų(EN);
Valstybinės šventės: LT, UA, UK

Projekto Koordinatorė: Ingrida Urbonė (Onprint.lt)
Darbas su vaikais: Jelena Butkevičienė (Tautinių kultūrų centras)
Dizainerė: Austė Kučinskaitė (Onprint.lt)
Rėmėjas: Onprint.lt/ Logitema, UAB

Norėdami paaukoti didesnę sumą ar įsigyti didesnį kalendorių kiekį susisiekite:
Ingrida Urbonė
pagalba@onprint.lt

+370 600 44488

Kainos

DydisKiekis (vnt.)Kaina
None1---

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : € 5.00
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 5.00

Klientų atsiliepimai