Firminis blankas toks, kokio reikia Jums!

Padori įmonė privalo jį turėti. Ant jo spausdinamos sąskaitos-faktūros, komerciniai pasiūlymai, pranešimai, laiškai ar kita oficiali įmonės dokumentacija įgauna visiškai kitokį, gerokai rimtesnį įvaizdį. Įmonė ar organizacija, neturinti firminio blanko, šiais laikais tampa panaši į raitelį be galvos.

Firminis blankas su jūsų įmonės logotipu ir kontaktine informacija bet kuriam jūsų dokumentui suteiks solidumo, o įdomus dizainas pavers išskirtiniu. Būtent tokie dokumentai įsimena ir tampa atpažįstami bei ilgainiui pradeda tarnauti ir kaip papildoma reklama. Būkite solidūs ar žaismingi, santūriai elegantiški ar įspūdingai raštuoti – rinkitės tokį firminio blanko stilių, kuris reikalingas būtent jums! 


Firminių blankų savybės

Formatas: A4 (21x29,7 cm),
Popierius: Ofsetinis 100 gsm,
Gamyba:  2-3 darbo dienos,
Pristatymas: 1 darbo diena.

Nežinote nuo ko pradėti? Tai paprasta!
Pasirinkite, ar norėsite įkelti jau turimą firminio blanko maketą, pasinaudoti vienu iš mūsų parengtų šablonų ar užsisakyti profesionalias dizainerių paslaugas. Taip pat galite pasinaudoti išskirtine galimybe maketą susikurti patiems mūsų online dizaino studijoje. Tai paprasta ir greita, o svarbiausia – galėsite įgyventi bet kokias savo idėjas.

Naudotis šia programa tikrai paprasta, tačiau jeigu tai darote pirmą kartą, gali kilti klausimų. Suprantame tai, tad kviečiame pasinaudoti mūsų video pagalba arba  susisiekti su mumis. Jei maketą rengiate su CorelDraw programa, teorinės medžiagos apie ją galite rasti čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : €17.09
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €17.09

Klientų atsiliepimai