Firminis blankas toks, kokio reikia Jums!

Padori įmonė privalo jį turėti. Ant jo spausdinamos sąskaitos-faktūros, komerciniai pasiūlymai, pranešimai, laiškai ar kita oficiali įmonės dokumentacija įgauna visiškai kitokį, gerokai rimtesnį įvaizdį. Įmonė ar organizacija, neturinti firminio blanko, šiais laikais tampa panaši į raitelį be galvos.

Firminis blankas su jūsų įmonės logotipu ir kontaktine informacija bet kuriam jūsų dokumentui suteiks solidumo, o įdomus dizainas pavers išskirtiniu. Būtent tokie dokumentai įsimena ir tampa atpažįstami bei ilgainiui pradeda tarnauti ir kaip papildoma reklama. Būkite solidūs ar žaismingi, santūriai elegantiški ar įspūdingai raštuoti – rinkitės tokį firminio blanko stilių, kuris reikalingas būtent jums! 


Firminių blankų savybės

Formatas: A4 (21x29,7 cm).

Gamyba: vos 2-3 darbo dienos.

Pristatymas: 1 darbo diena.

 

Nežinote nuo ko pradėti? Tai lengva!

Dešinėje mūsų svetainės pusėje pasirinkite, ar norėsite įkelti jau turimą firminio blanko maketą, pasinaudoti vienu iš mūsų parengtų šablonų ar užsisakyti profesionalias dizainerių paslaugas. Taip pat galite pasinaudoti išskirtine galimybe maketą susikurti patiems mūsų online dizaino studijoje. Tai paprasta ir greita, o svarbiausia – galėsite įgyventi bet kokias savo idėjas.

 

Naudotis šia programa tikrai paprasta, tačiau jeigu tai darote pirmą kartą, gali kilti klausimų. Suprantame tai, tad kviečiame pasinaudoti mūsų video pagalba arba  susisiekti su mumis. Jei maketą rengiate su CorelDraw programa, teorinės medžiagos apie ją galite rasti čia: CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
A4 - 21 x 29,7 cm50€ 14.00
100€ 25.00
200€ 35.00
300€ 47.00
400€ 57.00
500€ 63.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...
Visa suma su PVM€ 14.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 14.00

Klientų atsiliepimai