Asmeninis kalendorius- plakatas – tik per keletą minučių!

Turite įspūdingą vaizdą? Ar norite nebrangiai ir estetiškai reklamuoti savo verslą? Paverskite jį kalendoriumi- plakatu! 

Tai puiki puošmena kambariui, ofisui ar bet kuriai kitai patalpai. Su šiuo sieniniu kalendoriumi galite įspūdingai pagyvinti patalpos interjerą, juolab, kad patys galite pasirinkti ir jo dydį. Rinkitės nuo kuklaus A4 formato iki didžiulį sienos plotą uždengiančio A0 formato! 

Kalendoriaus savybės

1 lapas, vienpusė spauda
Formatas : A4, A3, A2, A1, A0
Popierius: kreidinis 170 arba 300 gsm

Gamyba – tik 2-3 darbo dienos.

Jums pageidaujant, pristatysime nurodytu adresu tik per 1 darbo dieną.

Kaip naudotis onprint.lt svetaine?

Dešinėje pusėje rinkitės, ar asmeniškai jums pritaikytą kalendorių su jūsų šeimos nuotraukomis, įkvepiančiais vaizdais ar įmonės informacija norėsite kurti patys, o gal įkelsite savo turimą maketą. Jau paruošti mūsų šablonai padės lengvai, greitai ir gražiai sudėlioti norimą vaizdą ir jį suderinti su kalendoriaus informacija. Naudotis šia sistema paprasta, tačiau jei kiltų klausimų, pasinaudokite mūsų  video pagalba arba susisiekite su mumis

 

DydisKiekisKaina
A4 - 21x29.7 cm1€ 3.00
2€ 5.20
3€ 7.40
4€ 9.30
5€ 10.00
6€ 11.50
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Visa suma su PVM€ 3.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 3.00

Klientų atsiliepimai