Susikurk SAVO vėliavą!

 

Aukštai iškelta vėliava - visuomet pastebima iš tolo. Ji suteiks orumo ir solidumo jūsų įmonės, organizacijos ar prekės ženklui. Tačiau tuo jos paskirtis tikrai neapsiriboja. Įvairiausios vėliavos naudojamos ir kaip įspūdingos švenčių, renginių ar patalpų dekoracijos. Kas gali atrodyti iškilmingiau?

 

Išlaisvinkite savo fantaziją ir susikurkite originalią ir nepakartojamą vėliavą patys! Dabar tai padaryti lengviau nei bet kada. Su mūsų maketavimo programa greitai ir lengvai įgyvendinsite net drąsiausias savo idėjas. Sublimacijos būdu padengtos spalvos net ir po ilgo naudojimo išlieka ryškios bei kokybiškos, todėl savo vėliava galėsite puikuotis ilgai.

 

Vėliavos savybės:

Dydis: 1,70 x 1,00 m.

Sudėtis: 100% poliesteris

Svoris – 110gr/m2.

Gamyba: 4-5 darbo dienos.

Pristatymas: 1 darbo diena.

 

Apsiuvimas

Užsakymo metu galėsite pasirinkti norimą vėliavos apsiuvimo būdą. Standartiškai, trys vėliavos kraštinės yra dailiai apsiūtos, o likusi kraštinė numatyta tvirtinimui.

Kurį būdą rekomenduotume rinktis? Tai priklauso nuo to, kaip ir prie ko planuojate ją tvirtinti:

1. Raištelius rinkitės, jei planuojate vėliavą rišti. Kairėje pusėje per 1 metro kraštinę rasite pritvirtintus 3 raištelius.

2. Įmautė – paprastas būdas vėliavą tiesiog užmauti ant vėliavos koto ar virvės. Standartinis įmautės plotis – 6 cm, kurią rasite ties kaire 1 metro vėliavos kraštine.

3. Žiedus rinkitės, jei norėsite vėliavos kraštą perverti virve ar prikabinti. Standartiškai įrengiami 3 žiedai 1 metro ilgio kairėje vėliavos kraštinėje.

4. Jei šia variantai Jums netinkami, susisiekite su mumis – ieškosime kito sprendimo.

Kaip naudotis onprint.lt?

Jeigu jau turite parengtą maketą, įkelkite jį dešinėje esančioje formoje „Įkelti maketą“. O jei maketo neturite – jokia bėda. Spauskite „Sukurti maketą“ ir pradėkite kurti. Tai paprasta ir greita, o jei kartais kiltų klausimų, pasinaudokite mūsų  video pagalba  arba  susisiekite su mumis

 

Taip galite rasti teorinės medžiagos kaip susikurti maketą su  CorelDRAW  programa.

DydisKiekisKaina
1.70 x 1.00 m1€ 54.00
2€ 92.00
3€ 135.00
4€ 168.00
5€ 205.00
6€ 240.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Vėliavos apsiuvimo- pritrirtinimo būdai:

  1. 1. Raišteliai
  2. 2.Įmautė 
  3. 3. Žiedai
  4. 4. Kita (susisiekite su mumis)
Visa suma su PVM€ 54.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 54.00

Klientų atsiliepimai