Vizitinių kortelių dėklo komplektas – puiki verslo dovana.

Graži ir kokybiška, klasikinio dizaino verslo dovana, kuri puikiai tinka draugui, partneriui, klientui ar sau pačiam. Jame tilps tiek lietuviško, tiek ir europinio standarto vizitinės kortelės, kurios bus saugios nuo aplinkos poveikio ir neužims daug vietos jūsų kišenėje, portfelyje ar rankinėje. Taip pat į komplektą įeina ir klasikinio stiliaus juodas rašiklis, kuris tikrai neliks nepastebėtas ant Jūsų darbo stalo. Ir taip pat galėsite savo raktus papuošti puikiu raktų pakabuku, kurį galima dekoruoti spauda arba išgraviruoti. 

Subtilaus ir elegantiško dizaino verslo dovana tiks tiek vyrams, tiek ir moterims. Jums pageidaujant, šiuos dalykiškus ir praktiškus suvenyrus galime papuošti UV spauda ant kietų paviršių, ir taip pat galime pristatyti Jūsų nurodytu adresu.

Jau susigundėte? Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, kiek verslo dovanų norėsite, pažymėkite, jei norite, kad pristatytume norimu adresu – ir užsakykite!

Jei savo dovaną papildomai dar norite papuošti spauda ant dėklo, rašiklio, pakabuko o gal ant visų trijų suvenyrų papildomai galite užsakyti ir spaudą ant jų. Žemiau esančioje lentelėje pateikiame tik spaudos kainas.

Norint užsisakyti dovaną ir spaudą ant jos, spauskite čia.

UV Spauda ant suvenyrų, 4+0. 

Užsakant tik spaudą ant suvenyrų, minimali užsakymo suma 11 eurų +PVM.

 

Logotipo dydis 10 vnt.25 vnt.50 vnt. vnt.100 vnt.300 vnt.500-100 vnt.
20-50 cm2

2,30 -PVM

2,78 +PVM

1,70 -PVM

2,05 +PVM

1,30 -PVM

1,57 +PVM

0,95 -PVM

1,14 +PVM

0,75 -PVM

0,90 +PVM

0,45 -PVM

0,54 +PVM

50-100 cm2

3,20 -PVM

3,87 +PVM

2,20 -PVM

2,66 +PVM

1,70 -PVM 

2,05 +PVM

1,25 -PVM

1,51 +PVM

1,10 -PVM

1,33 +PVM

0,65 -PVM

0,78 +PVM

 

 

 

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Klientų atsiliepimai