Sveiki atvykę į Onprint.lt!

Malonu, kad aplankėte mūsų spausdinimo sistemos svetainę ir džiaugiamės, kad jums prireikė mūsų paslaugų. Mūsų įmonė skaitmeninę spausdinimo technologiją įsidiegė 2009 metais. Projektas Onprint.lt pradėtas kurti 2014 metais. Tai nauja ir vartotojui patogi bei padedanti sutaupyti sistema: nuo dizaino kūrimo iki užsakymo pristatymo jūsų adresu per labai trumpą laiką. Tai įmanoma dėka sistemoje integruotos patogios „online“ dizaino studijos, užsakymų kontrolės ir atsiskaitymo galimybių. Onprint.lt turi atskirą modulį verslo klientams su individualia aplinka ir specialiomis kainomis.
Naudodamiesi Onprint.lt sistema galite susikurti ir užsisakyti vizitines korteles, plakatus, skrajutes, firminius blankus, tentus, lankstinukus, etiketes, lipdukus, stendus, roll-up banerius, vėliavas, firminius marškinėlius, kepurėles, puodelius. Ir tai dar ne viskas. Onprint.lt sistema papildoma naujais produktais kiekvieną savaitę. Kiekvieną dieną pridedami nauji maketų šablonai.
Mūsų klientams niekada nebereikės reklaminės spaudos paslaugų ieškoti keliose įmonėse, daryti apklausas ir rinktis mažiausias kainas. Visas paslaugas galėsite gauti iš Onprint.lt geriausiu kainos ir kokybės santykiu.
Siųskite užklausas, skambinkite, rašykite! Atsakysime į visus jūsų klausimus, patarsime kokį popierių ar kitas mežiagas naudoti jūsų konkrečiu atveju.