parengiamosios priemonės

Internetinė spausdinimo sistema yra pilno dokumento paruošimo spausdinimui procesas, kuris apjungia internetinį skaitmeninį turinį su komercine skaitmenine spausdinimo produkcija. Procesas leidžia spaustuvei, klientui ar grafikos dizaineriui sukurti, redaguoti ir patvirtinti kompiuterinius internetinius šablonus spausdinimo paruošimo fazėje. Šis procesas tampa vis labiau reikalingas dirbant su (PDF) dokumentų srautu, atliekant jų skaitmeninį spausdinimą.

Šis sprendimas padės jūsų kompanijai dirbti efektyviau ir pelningiau, modernizuojant jūsų verslo procesą, padidinant jūsų resursus ir pašalinant nereikalingas operacijas.

produktai

Šiuo metu tinklalapis pateikia aštuonis pagrindinius ir populiarius spausdinimo produktus. Mes norime trumpai pristatyti mūsų produktus, tai atvirutės, skrajutės, plakatai, lipdukai/ etiketės, katalogai, tentai, kalendoriai ir vizitinės korteles.

Yra trys produkto dizaino ir jo pritaikymo pasirinkimai. Paspauskite ant pasirinkto produkto kairėje lango pusėje ir pasirinkite vieną iš siūlomų pasirinkimų.
1. Sukurti maketą: leidžia pritaikyti produktų dizainą pagal poreikį. Paspauskite ir atsidarykite dizaino studiją ir naudokitės įvairiais įrankiais kurdami norimą produkto dizainą.
2. Įkelti maketą: naudodami šį pasirinkimą, jūs galite įsikelti/ atsisiųsti savo turimus JPG, JPEG, GIF, PNG, EPS, PDF ir PSD failų vaizdus.
3. Rinktis iš siūlomų: naudokite jį rikdamiesi iš šimtų iš anksto paruoštų šablonų. Naudokite juos arba pritaikykite sau naudodami mūsų siūlomą dizaino studiją.

Skirtingiems gaminiams naudojamas popierius yra išreiškiamas svoriu. Šalyse naudojančiose europinę matų sistemą tai išreiškiama gramais kvadratiniame metre (gsm arba g/m2  arba paprasčiausiai g), o JAV naudojamoje matavimo sistemoje išreiškiama svarais (lb).
Popierius naudojamas rašymui/ spausdinimui (dokumentų blankams arba pvz. kitiems kanceliariniams spaudiniams) yra dažniausiai nuo 60 iki 120 gsm (atitinkamai nuo 20 iki 70 lb) ir vadinami popieriaus ar teksto dokumentų asortimentu. Visas popierius, sunkesnis už paminėtą aukščiau yra laikomas kortelių asortimentu, t.y. popierius naudojamas vizitinių kortelių, atvirukų, sveikinimų gamybai ir pan.
 

Turimas padengtas popierius yra siūlomas su dvejopa apdaila – blizgia ir matine. Padengtas blizgus popierius tolygiai atspindi šviesą, todėl jis yra tinkamas praktiškai visiems spausdinimo darbams. Blizgus popierius gerai pasidengia rašalu, o tai labai svarbu kuriant ryškius ar šviesius vaizdus.

spausdinimas

Mūsų sistema siūlo RGB (raudoną, žalią, mėlyną spalvas) skaitmeninių spaudinių leidybai. Mes turime tiksliai parengtą spalvų paletę, derančią prie RGB ir CMYK (žydra, purpurinė, geltona spalvos), kad užtikrintume kokybišką spausdinimą 4 pagrindinėmis spalvomis.

Spaudai paruošto PDF failo rezoliucija turi būti 300 dpi

Mes naudojame skaitmeninį spausdinimo metodą, kuris turi pranašumą prieš kitus spausdinimo būdus. Skaitmeniniu spausdinimo metodu galima atspasdinti net ir vieną plakato ar kito produkto egzempliorių už protingą kainą, ko negalima padaryti kitais spaudos metodais.

Kainos

Kainoraštyje nurodytos tik pagrindinių produktų kainos, pateikiamos siūlomais kiekiais. Kainos yra paskaičiuotos atsižvelgiant į dažniausiai naudojamų spausdinamų dokumentų/ kortelių tipus, formatą ir spausdinimą vienoje pusėje ar abiejuose lapo pusėse. Kaip jūs žinote, galutinė spausdinimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių: gaminio popieriaus storio (gsm), blizgaus ar matinio laminavimo, spalvoto ar nespalvoto spausdinimo, kvadratinių ar užapvalintų kampų, vienpusio ar dvipusio spausdinimo, kiekio, pristatymo mokesčio ir transporto rūšies. Prašome naudokitės orientacinėmis kainomis, skaičiuodami pagrindinę gaminio kainą. Kai jūs pateiksite užsakymą matysite galutinę kainą su pristatymo išlaidomis.