Nuotraukos ant drobės - ilgaamžis prisiminimas

Kiekvienas nori turėti išskirtinius namus, puošti juos, kurti juose jaukumą, įkvėpti gyvybės ir pozityvios nuotaikos. Vienas iš sparčiai populiarėjančių būdų tai padaryti – tinkamai parinkti interjero detales – įvairius grafinius vaizdus, norimo dydžio nuotraukas ar garsių paveikslų reprodukcijas. 

KOKIĄ DROBĘ PASIRINKTI?

Nusprendus papuošti interjerą nuotraukomis ant drobės, dažnai kyla klausimas, kuri drobė tam tinkamiausia. Mes siūlome galimybę pasirinkti iš dviejų – sintetinės ir natūralios – drobių. Trumpai supažindinsime su jomis.
Sintetinė drobė, gaminama iš poliesterio. Pasižymi itin geromis savybėmis –  minkštumu, stiprumu, atsparumu drėgmei, temperatūros pokyčiams ir aplinkos poveikiui – kurios užtikrina nuotraukos ant drobės ilgaamžiškumą. Taip pat drobei būdingas paviršiaus blizgumas, išryškėjantis esant tamsioms spalvoms.  Be to, sintetinės drobės paviršius lygesnis ir plonesnis, nei natūralios drobės, todėl laikomas ypač tinkamu pasirinkimu fotoroletams ir didelio formato vaizdams spausdinti.  
Natūrali drobė, gaminama iš medvilnės (100 proc.). Medvilninės drobės audinys sukuria unikalią tekstūrą, todėl spauda ant natūralios drobės atrodo tarsi natūralaus, rankų darbo paveikslas.
Apskritai, kalbant apie drobes, pasakytina, kad jos yra gana patvarios, atsparios vandeniui, UV spinduliams. Vis dėlto, specialistai rekomenduoja pasaugoti tokius paveikslus nuo saulės, kurios tiesioginiai spinduliai gali lemti nežymų vaizdo blukimą. Tiesa, nors tai nėra būtina, tačiau kartais siūloma drobę padengti laku, kuris gali apsaugoti nuo įvairių subraižymų, pirštų antspaudų ar saulės poveikio ir atvaizdą drobėje paversti ryškesniu. 
Be to, drobę rinkitės atsižvelgdami ne tik į vaizdo dydį, bet ir į vietą, kurioje planuojate tą drobę kabinti.

KAIP VYKSTA SPAUSDINIMAS ANT DROBĖS?

Visas spausdinimo ant drobės procesas vyksta su specialia spausdinimo įranga, kuri garantuoja itin gerą spalvų spausdinimo kokybę. Vienas iš tokios spausdinimo technikos privalumų – spauda atliekama kokybiškomis medžiagomis, t. y. ekosolventiniais dažais, pasižyminčiais itin geromis savybėmis – ilgaamžiškumu, atsparumu drėgmei. Jie taip pat yra bekvapiai ir visiškai nekenksmingi aplinkai.

REIKALAVIMAI NUOTRAUKOMS

Tinkamai pasirinkti nuotrauką – labai atsakingas darbas, nes kuo didesnės skiriamosios gebos failas, tuo geresnė vaizdo ant drobės kokybė. Mažiausia rekomenduojama geba yra apie 150 dpi, standartinė – 175–200 dpi, o jei Jūsų pasirinktoje nuotraukoje yra labai daug smulkių detalių – ne mažiau kaip 250 dpi. 
Nuotrauka ant drobės gali puikiai perteikti viską – tiek asmeninę fotografiją, tiek mėgstamo paveikslo reprodukciją.

KOKIA PASLAUGOS KAINA

Esminiai kriterijai, nuo kurių priklauso kaina – pasirinkta drobės rūšis (sintetinė ar natūrali) ir vaizdo formato dydis. Tiesa, šį rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant į kambario (erdvės) dydį ir planuojamą kurti (ar jau sukurtą) interjerą. 
Drobių kainas galite matyti skaičiuoklėje pasirinkę norimą drobės dydį ir rūšį.

                    

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

 

Visa suma su PVM€ 37.00 € 14.80
Pristatymas
Suma su PVM€ 14.80

Klientų atsiliepimai