Diplomai, sertifikatai, padėkos.

Planuojate šventę arba renginį ir norite svečius apdovanoti? Dipomas/ sertifikatas- puikus būdas nudžiuginti o gal net prajuokinti savo svečius.

Jei stokojate idėjų, paieškokite jų mūsų iš anksto paruoštuose diplomų/sertifikatų šablonuose. Galite pasinaudoti jau parengtu vaizdu bei teksto išdėstymu – tiesiog pakeiskite informaciją savo norima, ir jūsų maketas paruoštas. Jei pageidaujate, galite įkelti jau sukurtą maketą ar užsisakyti dizainerio paslaugas.  

Informacija spausdinama ant vienos šių diplomų/sertifikatų pusės, o kita lieka balta. Jei norėtumėte spaudos ant abiejų  pusių, užsisakykite dvipusiai diplomai/sertifikatai.

Vienpusio diplomo/ sertifikato savybės

Spauda: viepusė.

Formatai: A4 (21x29,7 cm), 

Minimalus kiekis: 1

Popierius: 

Ofsetinis (rašomasisi) popierius 140 gsm
Kreiduotas puskartonis 330 gsm
Dekoratyvinis popierius - klauskite

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

Kaip sukurti diplomą/sertifikatą

Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, ar kursite maketą patys, o gal pasinaudosite sukurtais šablonais, kelsite jau turimą maketą ar užsisakysite dizainerio paslaugas.

Jei maketą kursite patys, žinokite, kad tai visai paprasta. Tačiau jei su maketavimu susiduriate pirmą kartą, natūralu, kad gali kilti neaiškumų. Atsakymus galite rasti mūsų  video pagalboje   arba  susisiekite su mumis.

O gal planuojate pateikti jau sukurtą maketą? Kokioje programoje maketuosite? Štai čia galėsite rasti informacijos apie tai, kaip susikurti maketą su populiaria CorelDraw programa: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : € 9.10
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 9.10

Klientų atsiliepimai