Skrajutės – pigu ir efektyvu!

Mintyse gerokai ilgiau išlieka ta informacija, kurią galėjome pačiupinėti rankomis, pavartyti, paskaityti keletą kartų. Todėl skrajutės – nepakeičiama reklamos forma.  Tai santykinai pigu, efektyvu ir smagu!

Profesionaliai atrodančią ir efektyviai parduodančią reklamos priemonę susikurkite PATYS su mūsų internetine dizaino studija. Jūs sutaupysite laiko ir lėšų, mat nereikės savo vizijos aiškinti ir už jos išpildymą mokėti dizaineriui - viską darysite būtent taip, kaip įsivaizduojate patys.  Ar tai sudėtinga? Ne, ši programa tuo ir smagi, kad profesionalų maketą susikurti gali kiekvienas. Užtenka pagrindinių kompiuterio vartojimo įgūdžių. O jei pagalbos visgi prireiktų, visada galėsite pasinaudoti mūsų pagalba.

Rinkitės, ar maketą kursite patys, o gal pasinaudosite vienu iš daugelio iš anksto parengtų šablonų. Taip pat galite įkelti jau sukurtą savo maketą ar užsisakyti  dizainerio paslaugas. 

Informacija spausdinama ant abiejų šios skrajutės pusių.

Dvipusės skrajutės savybės

Spauda: dvipusė 4+4.

Popierius kreidinis 150 gsm.

Formatai: A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21 cm), A4 (21x29,7 cm), DL (9,9x21 cm).

Minimalus kiekis: tik 100 vnt.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

Kaip susikurti dvipusę skrajutę?

Įkelkite turimą maketą, pasirinkite iš jau paruoštų šablonų ar sukurkite dvipusės skrajutės maketą patys. Jums tereikia dešinėje svetainės pusėje spustelėti savo norimą veiksmo pasirinkimą ir paversti savo viziją tikrove!

Šia programa paprasta naudotis, tačiau jei niekada anksčiau nieko panašaus neteko daryti, tikriausiai jums kils klausimų ar neaiškumų. Drąsiai naudokitės mūsų  video pagalba  arba  susisiekite su mumis. 

Jei planuojate maketą kurti su CorelDraw programa, čia rasite daugiau informacijos ir patarimų, kaip galite geriau ir paprasčiau susikurti maketą patys: Kaip naudotis  CorelDRAW programa.

 

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

       Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : € 69.00
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 69.00

Klientų atsiliepimai