Informacinis lankstinukas – puikus būdas prisistatyti!

Ši reklamos bei informacijos pateikimo forma ne veltui išlieka viena populiariausių. Juk čia patraukliai ir gražiai galite suguldyti visą reikalingą informaciją apie savo įmonę, produktą, paslaugą, renginį ar net norimą pristatyti problemą!

Turėti informatyvų ir gražų lankstinuką tapo normalu. Jo prašo klientai, jis naudingas besidomintiems renginiu, o susidomėjusiems pristatomu produktu ar problema, leidžia sužinoti daugiau. Ne kiekvienas turi laiko klausytis jūsų pasakojimo – daug kam paprasčiau informaciją pasiskaityti tuomet, kai randa laisvą minutę. Čia jie gali pasižymėti, tai kas patinka, pasilikti informaciją prisiminimui ir sugrįžti pas jus jau su konkrečiais klausimais bei pageidavimais.

Patrauklų ir informatyvų lankstinuką dabar galite susikurti PATYS. Greitai ir lengvai susimaketuokite norimą lankstuko išvaizdą mūsų internetinėje dizaino studijoje ar įkelkite jau turimą maketą. Kodėl tai naudinga? Nes taupo jūsų laiką ir padeda sumažinti išlaidas. Jums neteks mokėti už dizainerio paslaugas ir gaišti laiko norint aiškinant, ko tiksliai jums reikia. Viską padarykite patys!

Lankstinuko savybės

Formatas: A4 (21x29,7 cm).

Galimi lankstymo variantai: du lenkimai, vienas lenkimas, Z-lenkimas.

Minimalus kiekis: tik 20 vnt.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

 

Keli patarimai kuriantiems lankstukus

Mūsų dizaino studija internete sudaryta „Web2Print“ principu. Tai užtikrina, kad susimaketuoti norimą gaminį jums bus itin paprasta ir jūs užtruksite vos keletą minučių.

Paspaudę pasirinkimą „Sukurti maketą“ (dešinėje pusėje), galėsite kelti norimus vaizdus, tekstą ir juos koreguoti taip, kaip patinka. Šalia rasite ir kitus galimus pasirinkimus. „Įkelti savo maketą“ – rinkitės, jeigu jau turite iš anksto sukurtą maketą. „Maketavimo paslaugos“ skirtos tiems, kas visgi norėtų profesionalaus dizainerio paslaugų.

 

Jei kūrybos procese kiltų klausimų, daug naudingos informacijos galite rasti mūsų video pagalbos skyrelyje arba susisiekite su mumis. 

Planuojantiems kurti maketą kurti su CorelDraw programa, patarimų ir informacijos esame parengę čia: CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
A4 su dviem lenkimais20€ 14.00
50€ 28.00
100€ 53.00
150€ 60.00
200€ 77.00
250€ 88.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...
Visa suma su PVM€ 14.00 € 11.90
Pristatymas
Suma su PVM€ 11.90

Klientų atsiliepimai