Informacinis lankstinukas – puikus būdas prisistatyti!

Ši reklamos bei informacijos pateikimo forma ne veltui išlieka viena populiariausių. Juk čia patraukliai ir gražiai galite suguldyti visą reikalingą informaciją apie savo įmonę, produktą, paslaugą, renginį ar net norimą pristatyti problemą!

Turėti informatyvų ir gražų lankstinuką tapo normalu. Jo prašo klientai, jis naudingas besidomintiems renginiu, o susidomėjusiems pristatomu produktu ar problema, leidžia sužinoti daugiau. Ne kiekvienas turi laiko klausytis jūsų pasakojimo – daug kam paprasčiau informaciją pasiskaityti tuomet, kai randa laisvą minutę. Čia jie gali pasižymėti, tai kas patinka, pasilikti informaciją prisiminimui ir sugrįžti pas jus jau su konkrečiais klausimais bei pageidavimais.

Patrauklų ir informatyvų lankstinuką dabar galite susikurti PATYS. Greitai ir lengvai susimaketuokite norimą lankstuko išvaizdą mūsų internetinėje dizaino studijoje ar įkelkite jau turimą maketą. Kodėl tai naudinga? Nes taupo jūsų laiką ir padeda sumažinti išlaidas. Jums neteks mokėti už dizainerio paslaugas ir gaišti laiko norint aiškinant, ko tiksliai jums reikia. Viską padarykite patys!

Lankstinuko savybės

Formatas: A4 (21x29,7 cm).

Popierius: Kreidinis 150 gsm arba 250 gsm

Galimi lankstymo variantai: du lenkimai, vienas lenkimas, Z-lenkimas.

Minimalus kiekis: 50 vnt.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

*Jei pageidaujate kitokio popieriaus, storesnio ar plonesnio, rašykite užklausą info@onprint.lt arba skambinkite 860044488

Keli patarimai kuriantiems lankstukus

Mūsų dizaino studija internete sudaryta „Web2Print“ principu. Tai užtikrina, kad susimaketuoti norimą gaminį jums bus itin paprasta ir jūs užtruksite vos keletą minučių.

Paspaudę pasirinkimą „Sukurti maketą“ (dešinėje pusėje), galėsite kelti norimus vaizdus, tekstą ir juos koreguoti taip, kaip patinka. Šalia rasite ir kitus galimus pasirinkimus. „Įkelti savo maketą“ – rinkitės, jeigu jau turite iš anksto sukurtą maketą. „Maketavimo paslaugos“ skirtos tiems, kas visgi norėtų profesionalaus dizainerio paslaugų.

 

Jei kūrybos procese kiltų klausimų, daug naudingos informacijos galite rasti mūsų video pagalbos skyrelyje arba susisiekite su mumis. 

Planuojantiems kurti maketą kurti su CorelDraw programa, patarimų ir informacijos esame parengę čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : € 36.25
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 36.25

Klientų atsiliepimai