Reklaminiai magnetai

Lipni, paviršiaus negadinanti reklama, kurią galite bet kada pakeisti – štai, ką reiškia magnetas su Jūsų norima informacija. Tai puikus būdas pristatyti Jūsų įmonės logotipą, organizuoti darbus praktišku tvarkaraščiu, matomoje vietoje parodyti savo reklaminį šūkį ar nustebinti artimuosius šmaikščiu suvenyru. Lipnaus magneto panaudojimo galimybės – beribės! Juk jis limpa prie bet kokio metalinio paviršiaus.

 

 

Reklaminio magneto savybės

Magnetinės juostos storis: 1 mm 

PVC lipdukas spausdinamas ekosolventiniais dažais

UV laminatas apsaugantis ir nuo mechaninių pažeidimų (pasirinktinai).

 

Gamyba: iki 4 darbo dienų.

Pristatymas: 1 darbo diena.

 

 

Reikia pagalbos?

Pasigaminti šiuos reklaminius magnetus paprasta, net jei užsakote juos pirmą kartą. Žemiau rasite keletą pasirinkimų, kurie leis susikurti būtent tokį maketą, kurio reikia Jums. Pasirinkę „Sukurti maketą“, galėsite įkelti savo pageidaujamą vaizdą bei tekstą ir juos koreguoti taip, kaip patinka. Paspaudę „Pasirinkti maketą“, rasite iš anksto paruoštų dizaino variantų, kuriuos greitai ir lengvai galėsite pritaikyti savo rekmėms. Jeigu maketą jau turite, spauskite „Įkelti savo maketą“ ir užsakykite spaudą. Profesionalaus dizainerio paslaugas galite užsisakyti pasirinkę „Maketavimo paslaugos“.

 

Su mūsų maketavimo programa susikurti norimą gaminį paprasta, net jei neturite jokios maketavimo patirties. Tačiau suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų. Daug atsakymų rasite mūsų  video pagalbos  skiltyje arba susisiekę su  mumis

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : €11.10
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €11.10

Klientų atsiliepimai