Lipni, paviršiaus negadinanti reklama, kurią galite bet kada pakeisti – štai, ką reiškia magnetas su Jūsų norima informacija. Tai puikus būdas pristatyti Jūsų įmonės logotipą, organizuoti darbus praktišku tvarkaraščiu, matomoje vietoje parodyti savo reklaminį šūkį ar nustebinti artimuosius šmaikščiu suvenyru. Lipnaus magneto panaudojimo galimybės – beribės! Juk jis limpa prie bet kokio metalinio paviršiaus – net ir išgaubto.

 

Skirtingiems tinkslams reikia skirtingo dydžio bei traukos magnetų. 350 mikronų magnetas tinkamas tiek šaldytuvo papuošimui tiek automobilių rekmalamai.

 

Reklaminio magneto savybės

Magnetinės juostos storis: 1 mm 

PVC lipdukas spausdinamas ekosolventiniais dažais

UV laminatas

 

Gamyba: iki 4 darbo dienų.

Pristatymas: 1 darbo diena.

 

 

Reikia pagalbos?

Pasigaminti šiuos reklaminius magnetus paprasta, net jei užsakote juos pirmą kartą. Dešinėje svetainės pusėje rasite keletą pasirinkimų, kurie leis susikurti būtent tokį maketą, kurio reikia Jums. Pasirinkę „Sukurti maketą“, galėsite įkelti savo pageidaujamą vaizdą bei tekstą ir juos koreguoti taip, kaip patinka. Paspaudę „Pasirinkti maketą“, rasite iš anksto paruoštų dizaino variantų, kuriuos greitai ir lengvai galėsite pritaikyti savo rekmėms. Jeigu maketą jau turite, spauskite „Įkelti savo maketą“ ir užsakykite spaudą. Profesionalaus dizainerio paslaugas galite užsisakyti pasirinkę „Maketavimo paslaugos“.

 

Su mūsų maketavimo programa susikurti norimą gaminį paprasta, net jei neturite jokios maketavimo patirties. Tačiau suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų. Daug atsakymų rasite mūsų  video pagalbos  skiltyje arba susisiekę su  mumis

DydisKiekisKaina
15 x 15 cm1€ 7.00
2€ 10.00
3€ 14.00
4€ 16.00
5€ 19.00
6€ 22.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Galite pasirinkti ar Jums reikalingas kampų apvalinimas.

Visa suma su PVM€ 7.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 7.00

Klientų atsiliepimai