Vienpusės skrajutės – pigu ir efektyvu!

Skrajutės su spauda ant vienos pusės – tai pigi, tačiau labai efektyvi reklamos priemonė. Šiais laikais, regis, visi mėgsta internetą, todėl popierinė reklama, atkeliaujanti iki pat kliento pašto dėžutės, tampa išskirtinė ir dar labiau pastebima.  Ypač, jeigu ji atspausdinta ant kokybiško spaustuvės popieriaus, yra maloni akiai ir perduoda klientui aktualią informaciją.

Būtent tokią reklamos priemonę savo verslui galite susikurti ir PATYS! Su mūsų dizaino studija internete tai paprasta ir lengva. Kelkite norimą vaizdą, redaguokite tekstą bei pasirinkite norimą skrajutės formatą taip, kaip jums labiausiai patinka. Čia profesionalų maketą gali susikurti kiekvienas.

Jei stokojate idėjų, paieškokite jų mūsų iš anksto paruoštuose skrajučių šablonuose. Galite pasinaudoti jau parengtu vaizdu bei teksto išdėstymu – tiesiog pakeiskite informaciją savo norima, ir jūsų maketas paruoštas. Jei pageidaujate, galite įkelti jau sukurtą maketą ar užsisakyti dizainerio paslaugas.  

Informacija spausdinama ant vienos šių skrajučių pusės, o kita lieka balta. Jei norėtumėte spaudos ant abiejų skrajutės pusių, užsisakykite dvipuses skrajutes.

Dvipusės skrajutės savybės

Spauda: viepusė.

Formatai: A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21 cm), A4 (21x29,7 cm), DL (9,9x21 cm).

Minimalus kiekis: tik 100 vnt.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

Kaip susikurti vienpusę skrajutę?

Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, ar kursite maketą patys, o gal pasinaudosite sukurtais šablonais, kelsite jau turimą maketą ar užsisakysite dizainerio paslaugas.

Jei maketą kursite patys, žinokite, kad tai visai paprasta. Tačiau jei su maketavimu susiduriate pirmą kartą, natūralu, kad gali kilti neaiškumų. Atsakymus galite rasti mūsų  video pagalboje   arba  susisiekite su mumis.

O gal planuojate pateikti jau sukurtą maketą? Kokioje programoje maketuosite? Štai čia galėsite rasti informacijos apie tai, kaip susikurti maketą su populiaria CorelDraw programa: CorelDRAW programa.

 

DydisKiekisKaina
A6 - 10.5 x 14.8 cm100€ 10.90
200€ 20.60
300€ 27.80
400€ 35.00
500€ 42.30
1000€ 78.70
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...
Visa suma su PVM€ 10.90 € 5.45
Pristatymas
Suma su PVM€ 5.45

Klientų atsiliepimai