Vienpusės skrajutės – pigu ir efektyvu!

Skrajutės su spauda ant vienos pusės – tai pigi, tačiau labai efektyvi reklamos priemonė. Šiais laikais, regis, visi mėgsta internetą, todėl popierinė reklama, atkeliaujanti iki pat kliento pašto dėžutės, tampa išskirtinė ir dar labiau pastebima.  Ypač, jeigu ji atspausdinta ant kokybiško spaustuvės popieriaus, yra maloni akiai ir perduoda klientui aktualią informaciją.

Būtent tokią reklamos priemonę savo verslui galite susikurti ir PATYS! Su mūsų dizaino studija internete tai paprasta ir lengva. Kelkite norimą vaizdą, redaguokite tekstą bei pasirinkite norimą skrajutės formatą taip, kaip jums labiausiai patinka. Čia profesionalų maketą gali susikurti kiekvienas.

Jei stokojate idėjų, paieškokite jų mūsų iš anksto paruoštuose skrajučių šablonuose. Galite pasinaudoti jau parengtu vaizdu bei teksto išdėstymu – tiesiog pakeiskite informaciją savo norima, ir jūsų maketas paruoštas. Jei pageidaujate, galite įkelti jau sukurtą maketą ar užsisakyti dizainerio paslaugas.  

Informacija spausdinama ant vienos šių skrajučių pusės, o kita lieka balta. Jei norėtumėte spaudos ant abiejų skrajutės pusių, užsisakykite dvipuses skrajutes.

Vienpusės skrajutės savybės

Spauda: viepusė 4+0.

Popierius kreidinis 150 gsm .

Formatai: A6 (10,5x14,8 cm), A5 (14,8x21 cm), A4 (21x29,7 cm), DL (9,9x21 cm).

Minimalus kiekis: tik 100 vnt.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas:  1 darbo diena.

Kaip susikurti vienpusę skrajutę?

Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, ar kursite maketą patys, o gal pasinaudosite sukurtais šablonais, kelsite jau turimą maketą ar užsisakysite dizainerio paslaugas.

Jei maketą kursite patys, žinokite, kad tai visai paprasta. Tačiau jei su maketavimu susiduriate pirmą kartą, natūralu, kad gali kilti neaiškumų. Atsakymus galite rasti mūsų  video pagalboje   arba  susisiekite su mumis.

O gal planuojate pateikti jau sukurtą maketą? Kokioje programoje maketuosite? Štai čia galėsite rasti informacijos apie tai, kaip susikurti maketą su populiaria CorelDraw programa: CorelDRAW programa.

 

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

       Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : € 48.00
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 48.00

Klientų atsiliepimai