Su originaliais skirtukais knygai skaityti dar maloniau!

Kiekvienas knygos puslapis skaitysis daug linksmiau, kai tarp jų gulės unikalus ir nepakartojamas, asmeniškai jums sukurtas knygos skirtukas! Nudžiuginkite artimą žmogų, draugą ar klientą, padovanodami jiems dar saldesnį skaitymo malonumą.

Įkvėpkite, sudominkite, nudžiuginkite, prajuokinkite ar padrąsinkite su originaliu, savo parinktu vaizdu bei tekstu. Kurkite tai, kas patrauks akį ir taps maloniausiu suvenyru visuose namuose!

Ieškote dovanos pradedančiam skaityti vaikui? Nudžiuginkite jį tuo, ko neturi niekas kitas. Jūsų sukurtas skirtukas gali virsti praktiška liniuote ar jaukiais namais mylimiausiam vaiko herojui. Paprastai ir greitai įgyvendinkite bet kokią savo idėją!

Ant dvipusio knygos skirtuko norimą vaizdą galime atspausdinti tik abiejų skirtuko pusių. Jei norite spaudos tik ant vienos pusės, rinkitės  vienpusius skirtukus.

Vienpusio skirtuko savybės

Spauda: dvipusė.

Formatas: 21x5 cm.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas nurodytu adresu: 1 darbo diena.

Kaip naudotis svetaine?

Įkelkite turimą maketą, pasirinkite iš jau paruoštų šablonų ar sukurkite maketą patys su mūsų maketavimo programa. Dešinėje svetainės pusėje spauskite atitinkamą nuorodą ir pradėkite kurti!

Suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų ar neaiškumų. Pasinaudokite mūsų  video pagalba  arba susisiekite su mumis,  jei neradote aiškių atsakymų į savo klausimus. 

Taip galite rasti teorinės medžiagos kaip susikurti maketą su  CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
21x5cm100€ 23.00
150€ 30.00
200€ 36.00
250€ 39.00
300€ 41.00
350€ 41.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Jei pageidaujate laminuoti skirtukus arba liniuotes, pasirinkite iš vienos ar abiejų pusių laminuoti

Pasirinkite "Apvalinti kampus", jei pageidaujate skirtukų užapvalintais kampais

Visa suma su PVM€ 23.00 € 18.40
Pristatymas
Suma su PVM€ 18.40

Klientų atsiliepimai