Sutikimas su naudojimosi sąlygomis

Šios Naudojimo Sąlygos reglamentuoja jūsų prieigą ir naudojimąsi šiuo tinklalapiu. Prisijungdami ar naudodamiesi šiuo tinklalapiu jūs sutinkate su šių Naudojimosi Sąlygų apribojimais ir kitomis papildomomis rekomendacijomis, suvaržymais ar taisyklėmis, kurios gali būti patalpinamos šio tinklalapio konkrečiose sekcijose ar pateikiamos prie tinklalapio teikiamų paslaugų. Visos šios papildomai patalpintos rekomendacijos, apribojimai ar taisyklės yra įtrauktos atsižvelgiant į šias Naudojimosi sąlygas.

Kompanija pasilieka teisę atlikti pakeitimus šio tinklalapio naudojimosi sąlygoms bet kuriuo metu, be jokio išankstinio pranešimo. Jūs turite peržiūrėti šias Naudojimosi sąlygas kiekvieną kartą prisijungdami.

Jūs taip pat sutinkate, kad mes galime teikti visus teisiškai leistinus pranešimus ir įspėjimus, patalpindami juos mūsų internetinėje svetainėje,  arba mūsų pasirinkimu jums siųsdami juos elektroniniu būdu, elektroniniu laišku į jūsų nurodytą elektroninį paštą, kurį pateikėte registruodamiesi mūsų internetiniame tinklalapyje. Jūs galite atšaukti savo sutikimą gauti mūsų elektroninius pranešimus, susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba. 


Bendrosios nuostatos

Visos nuostatos ir sąlygos ir/ ar bet kokie sandoriai/ operacijos atliekamos internetiniame tinklalapyje www.onprint.lt arba užsakymai telefonu/ e.paštu yra vykdomi pagal Lietuvos Respublikos valstybės  įstatymus. Kompanija nėra atsakinga už pristatymo vėlavimą dėl trečiūjų asmenų kaltės ir/ ar žalą kilusią  dėl mechaninio sugadinimo, stichinių nelaimių ar kitų veiksnių, tiek dėl valstybinių veiksnių, įskaitant, bet neapsiribojant  karu, riaušėmis, užgrobimu ar embargo paskelbimu (draudimas eksportuoti/ importuoti nustatytas prekes). Reikiami įrankiai, reikalingi dokumentų sukūrimui yra patalpinti adresu www.onprint.lt ir jie yra  Kompanijos ir jos filialų nuosavybė. Pirkėjo užsakymas bus laikomas prielaida, kad Pardavėjo Sąlygos yra priimamos. Nuostatas ir sąlygas visais atžvilgiais reglamentuoja LIETUVOS įstatymai.


Rezervavimas

Visų užsakymų priėmimas yra Kompanijos objektas. Mes pasiliekame teisę atmesti bet kurį užsakymą bet kuriuo metu ir jo nevygdyti prieš tai įspėdami Jus el. laišlu arba telefoniniu skambučiu. Mes taip pat pasiliekame teisę pakeisti prekių ir paslaugų kainas, bet kuriuo metu, išskyrus tada, kai gauname Jūsų apmokėtą užsakymą.


Grąžinimas

Atsižvelgiant į produkto pobūdį, grąžinimo negalima atlikti, kai užsakymas jau yra vykdomas ir/ ar išsiųstas. 

Pateikus svarbias priežastis dėl pinigų grąžinimo (jei užsakymas dar nėra perduotas į gamybą) mes galime, bet neprivalome, grąžinti visus pinigus, išskyrus tuos, kurie yra nuskaičiuojami banko, nuo bendros jūsų pavedimo sumos.

Bet kokios pretenzijos dėl defektų, sugadinimų ar trūkumų privalo būti pateikiamos raštu per dvi (2) darbo dienas nuo prekės gavimo. Mes pakeisime tik  tuos užsakymus, kurie buvo atlikti klaidingai iš mūsų pusės. Užsakymo pakeitimas bus vykdomas tik gavus grąžintą prekę. Mes nepakeisime užsakymo, jeigu nustatysime, kad užsakyta prekė buvo netinkamai naudota ar pirkėjas blogai su ja elgėsi arba pirkėjas panaudojo dalį  gauto užsakymo, o kitą užsakymo dalį grąžina.


Apmokėjimas

Jeigu Pirkėjo kortelė/ mokėjimas bus atmestas/ nepriimtas, Kompanija nevykdys Pirkėjo užsakymo. Pirkėjas savo užsakymą gali atlikti trimis būdais: El. bankininkystė (per Paysera.lt sistemą), PayPal arba banko pavedimu pagal mūsų pateiktą sąskaitą.

Atskaitant El.bankininkyste (per Paysera.lt sistemą), Jūs galite atlikti apmokėjimą naudodamiesi : Swedbank, SEB, DNB, Danske Bank, Nordea, Citadele, Šiaulų bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos, paslaugomis. Taip pat galite atsiskaityti Elektroniniais pinigais: mokipay, WebMoney. Bei tokiomis mokėjimo sistemomis, kaip: SMS BANK- mokėjimai sms žinute, MAXIMA kasose, LIETUVOS PAŠTAS Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose, NARVESEN- "Lietuvos Spaudos" ir "Rkiosk" kioskuose, PERLO PASLAUGOS - "Perlas"terminaluose arba Banko skyriuje atsiskaitant grynaisiais pinigais, bei kreditinėmis kortelėmis.


Garantija

Kompanija neduoda jokios aiškios garantijos, nereiškia ir neprisiima jokios atsakomybės, išskyrus tik galimą Pirkėjo užsakymo koregavimą, jei užsakymas dar nėra pradėtas vykdyti arba nėra išsiųstas užsakovui. Kompanija gali, tačiau negarantuoja sugedusio/ su defektu produkto keitimo arba kredituoti/ grąžinti pinigus už pirkinį, jei užsakymas nėra pradėtas vygdyti arba nėra išsiųstas užsakovui.


Pristatymas

Prekių pagaminimo ir pristatymo terminai yra nurodomi prie kiekvinos prekės. Prekių pristatymas visoje Lietuvoje vykdomas per kurjerių tarnybą Venipak išskyrus Kuršių Neriją, kur prekės pristatomos per Lietuvos paštą į pašto skyrių. Pristatymo kaina nurodoma pasirinkus pristatymo būdą.


Atsakomybės apribojimai

Kompanija nebus atsakinga dėl sutarties ar atsiradusios žalos (įskaitant aplaidumą) klientui dėl atsitiktinių ar pasekmės nuostolių, kylančių dėl kieno nors veiklos vykdant ar nevykdant mūsų įsipareigojimus. Kompanija nebus niekam atsakinga už bet kokius finansinius nuostolius, išlaidas, kaštus, žalą ir/ ar kitus ekonominius nuostolius. Pirkėjas sutinka, kad Pirkėjas nelaikys Kompanijos atsakinga už bet kokius patirtus nuostolius, išlaidas, kaštus ir žalą (įskaitant teisėtus mokesčius) atsižvelgiant į bet kokias ir visų tipų pretenzijas, reikalavimus, akcijas ir procedūras, kurios gali būti nukreiptos prieš Kompaniją ir su ja susijusią įmonę (S) dėl priežasčių įtarus, kad minėtas darbas pažeidžia bet kokias autorines teises, prekės ženklų, paslaugų ženklų naudojimo teises ar yra įžeidžiantys ar kenkia bet kokiai asmens teisei į privatumą ar pažeidžia kitas asmens teises. 


Užsakymų atšaukimai ir pinigų grąžinimas

Kompanija negrąžins pinigų už užsakymus, kurie buvo išsiųsti ar atšaukti po to, kai užsakymas jau buvo vykdomas.

Pateikus svarbias priežastis dėl pinigų grąžinimo (jei užsakymas dar nėra perduotas į gamybą) Kompanija gali grąžinti, visus pinigus, išskyrus tuos, kurie yra nuskaičiuojami banko (banko komisiniai), nuo bendros jūsų pavedimo sumos. Taip pat iš sumokėtos sumos išskaičiuojamos kompanijos pavedimo/grąžinimo išlaidos (banko komisiniai).