Reklaminis stalo stovelis (angl. Table tent card) – puikus būdas reklamuoti prekes ir paslaugas

Tai funkcionalus ir stilingas sprendimas jūsų reklamai ar informacijai pateikti.
Tokia stalo reklama dažnai naudojama produkto ar paslaugos prezentacijai viešbučių, svečių namų kambariuose, registratūroje, SPA centruose, soliariumuose ir kitose paslaugų bei prekybos vietose. Taip pat tai puikus būdas barų, kavinių restoranams pristatyti savo trumpą meniu ar specialų pasiūlymą.
Pagamintas iš aukštos kokybės 330 gsm grafinio kartono, šis stovelis yra pakankamai tvirtas, tačiau nebrangus.
Jūsų sukurtas elegantiškas dizainas ir aukštos kokybės spausdinimas užtikrins, kad jūsų žinutė bus pastebėta ir efektyvi.
Kartoninis reklaminis stalo stovelis yra ekonomiškas, bet efektyvus būdas reklamuoti savo verslą ir pritraukti klientų dėmesį.

Stovelį sulankstyti ir suklijuoti ypač paprasta. Lenkimo vietose įspaudžiamos lenkimo linijos (bigai), o krašte priklijuota lipni juostelė.

Patrauklų ir informatyvų reklaminį stalo stovelį galite susikurti PATYS tiesiog dabar. Greitai ir lengvai susimaketuokite norimą stovelio išvaizdą mūsų internetinėje dizaino studijoje ar įkelkite jau turimą maketą. Kodėl tai naudinga? Nes taupo jūsų laiką ir padeda sumažinti išlaidas. Jums neteks mokėti už dizainerio paslaugas ir gaišti laiko aiškinant, ko tiksliai jums reikia. Viską galite atlikti patys!

Reklaminio stovelio savybės

Formatai:

  • 12x16 cm (Išklotinė 12x42 cm)

Popierius:

  • Kartonas 330 gsm (Algro), pusiaus blizgus

Papildomai

  • Laminavimas (blizgus, matinis, softouch matinis)

 

Minimali užsakymo suma: 25,00€

Gamyba: 2-6 darbo dienos.
Pristatymas:  1 darbo diena.

*Jei pageidaujate kitokio popieriaus, storesnio ar plonesnio, folijavimo, siųskite užklausą info@onprint.lt arba skambinkite telefonu 860044488

Keli patarimai kuriantiems reklaminius stovelius

Mūsų dizaino studija internete sudaryta „Web2Print“ principu. Tai užtikrina, kad susimaketuoti norimą gaminį jums bus itin paprasta ir jūs užtruksite vos keletą minučių.

Paspaudę pasirinkimą „Sukurti maketą“, galėsite kelti norimus vaizdus, tekstą ir juos koreguoti taip, kaip patinka. Šalia rasite ir kitus galimus pasirinkimus. „Įkelti savo maketą“ – rinkitės, jeigu jau turite iš anksto sukurtą maketą. „Maketavimo paslaugos“ skirtos tiems, kas visgi norėtų profesionalaus dizainerio paslaugų.

Jei kūrybos procese kiltų klausimų susisiekite su mumis.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Spalvota spauda
Kaina be PVM : €26.80
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €26.80

Klientų atsiliepimai