Reklaminis tentas - efektyvi reklama jūsų verslui!

Didelis, iš toli matomas reklaminis tentas – tai reklama, kurios praktiškai neįmanoma nepastebėti. O svarbiausia, kad tai viena iš pigiausių ir greičiausiai pagaminamų lauko reklamos priemonių. Juk nežinia, kiek aplink vaikšto žmonių, kuriems reikia būtent jūsų verslo teikiamų paslaugų ar produkto. Praneškite jiems apie savo įmonę, teikiamas paslaugas ar prekes su lengvai pastebima išorine reklama.

Mūsų tentai gaminami iš atsparios ir tvirtos PVC medžiagos. Tai garantuoja jūsų reklaminio tento ilgaamžiškumą. Jūsų reklama nebijos vėjo, lietaus ar saulės kaitros, todėl kartą įsigiję, tentą galėsite naudoti ilgą laiką.

Tento savybės:
Formatas: galimas bet koks tento dydis.
Medžiaga: PVC 1000x1000 siūlių, 440 gsm (laminuotas) arba 440 gsm (lietas) . Lietas tentas yra dar tvirtesnis ir dažnai naudojamas gaminant didelius tentus (virš 30 m2). Mesh tentas dažnai naudojamas ant tvorų ir statybinių pastolių, bei vėjuotose vietovėse.

Sukalami žiedai tento kabinimui (įtempimui). Žiedai kalami kas 30 cm. Jei pageidaujate kitaip - informuokite mus.

Gamyba: 4-8 darbo dienų.
Pristatymas: 1 darbo diena.

Eksperto patarimai

Maketuose rekomenduojama vengti tamsių, pilnai degtų fonų. Tentas padengtas dideliu dažų kiekiu lengvai braižosi, ypač pirmas keletą dienų po atspausdinimo, kol dažai nėra pilnai sukietėję. Todėl gali būti matomi nedideli subraižymai kurie gali atsirasti tiek atliekant tento užbaigimo darbus, tiek pakuojant ir transportuojant.

  • Kokią tentinę medžiagą rinktis?

"Standart" - tinkamas nedideliems tentams, maždaug iki 30 m2

"Premium" - tvirtesnė tentinė medžiaga. Rinkitės ją tentams virš 30 m2. Taip pat ir nedideliems tentams vėjuotose vėtovėse.

"Mesh" -  tai tentas su nedidelėm skylutėm (smulkus tinklelis). Ši medžiaga yra lengvai prapučiama vėjo ir dažnai naudojama ant tvorų, statybinių pastolių ar vėjuotose vietovėse. Spauda ant šio tento yra mažiau ryški nei ant STANDART ar PREMIUM.

  • Tento sujungimai

Tentai spausdinami 1,60 arba 3,20 m pločio spausdintuvais. Vidaus reklamai gali būti naudojamas 1,60 m pločio spausdintuvas, kurio spaudos kokybė yra aukštesnė. Lauko reklamai dažniau naudojamas 3,20 m pločio spausdintuvas.
! Atkreipiame dėmesį, kad tentų, kurių plotis viršija 1,50 metro, gamyboje gali būti naudojama sujungimo technologija (litavimas arba klijavimas), todėl gaminys gali būti sudarytas iš dviejų ar daugiau dalių priklausomai nuo dydžio ir maketo ypatumų. Sujungimai yra techniškai būtini, kad užtikrintume produkto kokybę ir matmenis, tačiau stengiamės juos padaryti kuo mažiau pastebimus.

Kaip užsisakyti?
Onprint.lt svetainė – tai klientui patogus Web2Print sprendimas. Pasirinkite ką norėtumėte daryti „Sukurti  maketą“ ar „Įkelti savo maketą“. Jei maketo neturite ir nenorite jo susikurti pats, pasinaudomine mūsų profesionalių dizainerių paslaugomis skaičiuoklėje pasirinkdami Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą. Jei kils klausimų, susisiekite su  mumis - mielai į juos atsakysime.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

x
Kaina be PVM : €15.88
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €15.88

Klientų atsiliepimai