Reklaminis tentas - efektyvi reklama jūsų verslui!

Didelis, iš toli matomas reklaminis tentas – tai reklama, kurios praktiškai neįmanoma nepastebėti. O svarbiausia, kad tai viena iš pigiausių ir greičiausiai pagaminamų lauko reklamos priemonių. Juk nežinia, kiek aplink vaikšto žmonių, kuriems reikia būtent jūsų verslo teikiamų paslaugų ar produkto. Praneškite jiems apie savo įmonę, teikiamas paslaugas ar prekes su lengvai pastebima išorine reklama.

Mūsų tentai gaminami iš atsparios ir tvirtos PVC medžiagos. Tai garantuoja jūsų reklaminio tento ilgaamžiškumą. Jūsų reklama nebijos vėjo, lietaus ar saulės kaitros, todėl kartą įsigiję, tentą galėsite naudoti ilgą laiką.

Tento savybės:
Formatas: galimas bet koks tento dydis.
Medžiaga: PVC 1000x1000 siūlių, 440 gsm (laminuotas) arba 440 gsm (lietas) . Lietas tentas yra dar tvirtesnis ir dažnai naudojamas gaminant didelius tentus (virš 80 m2). Mesh tentas dažnai naudojamas ant tvorų ir statybinių pastolių, bei vėjuotose vietovėse.

Sukalami žiedai tento kabinimui (įtempimui). Žiedai kalami kas 30 cm. Jei pageidaujate kitaip - informuokite mus.

Gamyba: 5-7 darbo dienos.
Pristatymas: 1 darbo diena.

Kaip užsisakyti?
Onprint.lt svetainė – tai klientui patogus Web2Print sprendimas. Pasirinkite ką norėtumėte daryti „Sukurti  maketą“ ar „Įkelti savo maketą“. Jei maketo neturite ir nenorite jo susikurti pats, pasinaudomine mūsų profesionalių dizainerių paslaugomis skaičiuoklėje pasirinkdami Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą. Jei kils klausimų, susisiekite su  mumis - mielai į juos atsakysime.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

       Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

x
Kaina be PVM : € 13.00
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 13.00

Klientų atsiliepimai