Lipnios etiketės jūsų produktui!

Ne tik verslui, bet ir pramogai galite pasigaminti lipnias etiketes patys! Žymėkite prekes, dovanas, vaikų sąsiuvinius ar knygas, lipdykite etiketes ant baldų, reklaminių skrajučių, gėlių vazonų ar pašto dėžučių. Tekstą ir vaizdą galite kurti patys, tad tiek etikečių išvaizdą, tiek ir paskirtį galite keisti taip, kaip sugalvosite.

Lipnios etiketės ypatingai aktualios verslui. Jomis galite žymėti prekes, pakuotes, galite pasigaminti lipnių etikečių su pardavėjų kontaktais skrajutėms ar įmonei priklausančių daiktų, įrengimų žymėjimui. Tačiau ir asmeniniame gyvenime lipnių etikečių idėją galima žaismingai pritaikyti savo reikmėms.  Lipni etiketė su bendriniu palinkėjimu gali tapti išskirtiniu būdu pažymėti draugams ir artimiesiems dovanojamas dovanas. Vaikui priklausantys mokykliniai daiktai visuomet grįš pas šeimininką, jei bus pažymėti etikete su vaiko vardu. Svajokite, kurkite, o mes padėsime tai įgyvendinti!

Lipnių etikečių savybės:
Popierinis lipdukas, matinis arba blizgus

Formatai: 5x5 cm, 5x8 cm, 10x10 cm, 10x15 cm arba bet koks jūsų pasirinkas dydis.
Lipdukai išpjaustomi (išploteriuojami) pagal pasirinką dydį ir atiduodami A3 lapų formatu.

  Jei reikalingos atsparios drėgmei lipnios etiketės rinkitės produktą 
Lipnios etiketės /PVC

Gamybos ir pristatymo terminai:

 • Gamyba 2-5 d.d.
 • Pristatymas 1 d.d.

Gamybos terminas gali būti ilgesnis, jei užsakomas didesnis kiekis ir pasirenkamos papildomos opcijos ir/ar užsakoma dizainerio paslauga. Preliminari viso užsakymo pagaminimo/ pristatymo data rodoma paskutiniame žingsnyje - "Mokėjimo / pristatymo duomenys"

Sukurkite patys su onprint.lt!

Lipnias etiketes savo prekei ar kitiems daiktams žymėti susikurkite patys su mūsų dizaino studija internete.  Tai greita, patogiau ir nemokama.  Kodėl? Nes viską galėsite susikurti pagal savo norus ir pageidavimus!

Pasirinkite ką norėtumėte daryti ir pradėkite kurti:

 • Sukurti etiketę“ leis pasinaudoti vienu iš jau sukurtų maketų, kuriuos galėsite greitai ir patogiai pritaikyti savo rekmėms. Čia taip pat rasite ir tuščius šablonus su galimomis pjovimo formomis.
 • „Įkelti savo maketą“ patogu tiems, kas jau turi iš anksto parengtą savo maketą ir tenori užsakyti spaudą;
 • „Užsakyti dizaino/maketavimo paslaugą“ mūsų profesionalūs dizaineriai sukurs individualų lipduko dizainą pagal jūsų poreikį.

Nebijokite kurti patys, mes esame pasirengę jums padėti įgyvendinti savo fantazijas. Jei kuriant su mūsų maketavimo programa jums kilo klausimų, pasinaudokite mūsų  video pagalba. Tiems, kas maketus rengia populiaria CorelDraw dizaino programa, esame paruošę keletą vertingų patarimų štai čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

 • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
 • Pasirinkite norimą produkto kiekį
 • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
 • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
 • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
 • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Nespalvota
Spalvota
Nespalvota
Kaina be PVM : €9.28 €6.50
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €6.50

Klientų atsiliepimai