Drąsi etiketė – puikus būdas paskatinti pirkti!

Turite nuostabią prekę? Tuomet ji negali kliento pasitikti be atitinkamos etiketės!

Žmonės apie prekę ir jos kokybę sprendžia ne tik pagal kainą ar bendrą vaizdą, bet ir visus priedus, kurie parduodami drauge su ja. Žymėjimas taip pat svarbus. Tai galimybė pranešti pirkėjui, kas jūs ir kuo ši prekė ypatinga. Etiketės dizainas, forma ir net popierius, ant kurio ji atspausdinta, gali tiek sužavėti pirkėją, tiek ir atstumti. Tad būkite išmintingi ir atidūs šiai smulkmenai, kuri klientui kartais papasakoja gerokai daugiau nei pardavėjas.

Išlaisvinkite savo fantaziją ir išdrįskite gaminti ypatingas etiketes. Jūs geriausiai žinote tiek savo prekę, tiek ir potencialų jos pirkėją,  tad atitinkamai rinkitės ir etiketės dizainą bei popierių. Jei tai jaunimui skirta prekė – tiks lengvas, žaismingas dizainas, jei vyresnio amžiaus žmonėms – ieškokite solidumo. Moterims nepamirškite dailių elementų, o vyrams rinkitės stipresnes linijas ir santūresnį dizainą. Jei akcentuojate prekės ekologiškumą, rinkitės perdirbto popieriaus etiketes. Svarbiausia – visa tai greitai ir lengvai susikurkite PATYS!

Etikečių savybės

Formos variantai: 9x5 cm, 4x6 cm ir 8x4 cm.

Popierius: standartinis kreiduotas puskartonis 300gsm arba nestandartinis dekoratyvinis 300 gsm.

Laminavimas: be laminavimo, vienpusis laminavimas arba dvipusis laminavimas.

Kampai: statūs arba apvalinti.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas: 1 darbo diena.

Sukurkite etiketę PATYS!

Su mūsų onprint.lt dizaino studija internete ypatingas etiketes galite susikurti patys. Tam neprireiks nei papildomų lėšų profesionaliam dizaineriui, nei gebėjimo valdyti sudėtingas maketavimo programas patiems. Jums visiškai pakaks vidutinių kompiuterio naudojimo žinių.

Dešinėje svetainės pusėje rinkitės, ar maketą kursite visiškai naują, o gal tiesiog įkelsite jau turimą. Jei maketo neturite ir patys kurti nepageidaujate, galite maketavomo paslaugą užsisakyti ir pas mus. Suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų, tad kviečiame drąsiai naudotis mūsų video pagalba  arba susisiekti su mumis.

Jei maketus rengiate su populiaria profesionalaus maketavimo programa CorelDraw, turime keletą gerų patarimų štai čia: CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
5 x 9 cm100€ 12.00
200€ 20.00
300€ 29.00
400€ 34.00
500€ 37.00
600€ 46.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Kreiduotas puskartonis 300 GSM - 0,00 EUR.

 

Ivory Board 330 GSM  ypatingai baltas kartonas. Papildomas mokestis.

 

Dekoratyvinis popierius:

Perlas

Sniegas

Auksinis

Bronzinis

Salotinis

Morkinis

 

Pasirinkiteblizgų arba matinį laminatą:

Blizgus laminatas Matinis laminatas
 

 

Pasirinkite "Apvalinti kampus", jei pageidaujate vizitinių kortelių užapvalintais kampais

Pasirinkite ar norite popierinėms etiketėms išmušti skylutes. Jei taip, makete nurodykite vietą kurioje jums reikalingos skylutės. Skylutes pažymėkite ( kuo mažesne žyma)

Visa suma su PVM€ 12.00 € 9.60
Pristatymas
Suma su PVM€ 9.60

Klientų atsiliepimai