Drąsi etiketė – puikus būdas paskatinti pirkti!

Turite nuostabią prekę? Tuomet ji negali kliento pasitikti be atitinkamos etiketės!

Žmonės apie prekę ir jos kokybę sprendžia ne tik pagal kainą ar bendrą vaizdą, bet ir visus priedus, kurie parduodami drauge su ja. Žymėjimas taip pat svarbus. Tai galimybė pranešti pirkėjui, kas jūs ir kuo ši prekė ypatinga. Etiketės dizainas, forma ir net popierius, ant kurio ji atspausdinta, gali tiek sužavėti pirkėją, tiek ir atstumti. Tad būkite išmintingi ir atidūs šiai smulkmenai, kuri klientui kartais papasakoja gerokai daugiau nei pardavėjas.

Išlaisvinkite savo fantaziją ir išdrįskite gaminti ypatingas etiketes. Jūs geriausiai žinote tiek savo prekę, tiek ir potencialų jos pirkėją,  tad atitinkamai rinkitės ir etiketės dizainą bei popierių. Jei tai jaunimui skirta prekė – tiks lengvas, žaismingas dizainas, jei vyresnio amžiaus žmonėms – ieškokite solidumo. Moterims nepamirškite dailių elementų, o vyrams rinkitės stipresnes linijas ir santūresnį dizainą. Jei akcentuojate prekės ekologiškumą, rinkitės perdirbto popieriaus etiketes. Svarbiausia – visa tai greitai ir lengvai susikurkite PATYS!

Etikečių savybės

Formos variantai: 9x5 cm, 4x6 cm ir 8x4 cm.

Popierius: standartinis kreiduotas puskartonis 300gsm arba nestandartinis dekoratyvinis 330 gsm.

Laminavimas: be laminavimo, vienpusis laminavimas arba dvipusis laminavimas.
Kampai: statūs arba apvalinti.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.
Pristatymas: 1 darbo diena.

Dėmesio, svarbu!
Gaminius su lygiais fonais rekomeduojame laminuoti. Taip gaunamas tolygesnis fono padengimas. 
Nelaminuoti gaminių tamsiais fonais kraštų dažai, pjaunant ir gręžiant skylutes, gali patrūpėti, to galima išvengti gaminius laminuojat.

Sukurkite etiketę PATYS!

Su mūsų onprint.lt dizaino studija internete ypatingas etiketes galite susikurti patys. Tam neprireiks nei papildomų lėšų profesionaliam dizaineriui, nei gebėjimo valdyti sudėtingas maketavimo programas patiems. Jums visiškai pakaks vidutinių kompiuterio naudojimo žinių.

Dešinėje svetainės pusėje rinkitės, ar maketą kursite visiškai naują, o gal tiesiog įkelsite jau turimą. Jei maketo neturite ir patys kurti nepageidaujate, galite maketavomo paslaugą užsisakyti ir pas mus. Suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų, tad kviečiame drąsiai naudotis mūsų video pagalba  arba susisiekti su mumis.

SVARBU: Dėl spaudoje esančios 2 mm paklaidos (kuri yra neišvengiama) kuriant maketą reiktų vengti rėmelių ir centravimo.

Jei maketus rengiate su populiaria profesionalaus maketavimo programa CorelDraw, turime keletą gerų patarimų štai čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Deko
Standart
Deko
Kaina be PVM : € 9.09
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : € 9.09

Klientų atsiliepimai