Drąsi etiketė – puikus būdas paskatinti pirkti!

Turite nuostabią prekę? Tuomet ji negali kliento pasitikti be atitinkamos etiketės!

Žmonės apie prekę ir jos kokybę sprendžia ne tik pagal kainą ar bendrą vaizdą, bet ir visus priedus, kurie parduodami drauge su ja. Žymėjimas taip pat svarbus. Tai galimybė pranešti pirkėjui, kas jūs ir kuo ši prekė ypatinga. Etiketės dizainas, forma ir net popierius, ant kurio ji atspausdinta, gali tiek sužavėti pirkėją, tiek ir atstumti. Tad būkite išmintingi ir atidūs šiai smulkmenai, kuri klientui kartais papasakoja gerokai daugiau nei pardavėjas.

Išlaisvinkite savo fantaziją ir išdrįskite gaminti ypatingas etiketes. Jūs geriausiai žinote tiek savo prekę, tiek ir potencialų jos pirkėją,  tad atitinkamai rinkitės ir etiketės dizainą bei popierių. Jei tai jaunimui skirta prekė – tiks lengvas, žaismingas dizainas, jei vyresnio amžiaus žmonėms – ieškokite solidumo. Moterims nepamirškite dailių elementų, o vyrams rinkitės stipresnes linijas ir santūresnį dizainą. Jei akcentuojate prekės ekologiškumą, rinkitės perdirbto popieriaus etiketes. Svarbiausia – visa tai greitai ir lengvai susikurkite PATYS!

Etikečių savybės

Dydžiai: 3x4 cm,  4x6 cm ir 8x4 cm, 9x5 cm.

Popierius:

Standart

Popieriaus pavadinimas: Algro
Savybės: baltas, kreiduotas, pusiau blizgus puskartonis
Svoris / Storis: 330 gsm / 360 µm
Šis popierius tinka, tiek baltoms, tiek pilnai spalvotoms vizitinėms kortelėms. Renkantis šį popierių kortelei, kurioje bus vienspalvis lygus fonas, rekomenduojame kartu rinktis laminatą. Jis spaudai suteiks tolygumo, o kortelei solidumo.

Premium

Popieriaus pavadinimas: Genyous
Savybės: ypatingai baltas, matinis popierius
Svoris / Storis: 350 gsm / 380 µm
Šis popierius yra ypatingai baltas todėl puikiai tinka baltoms, klasikinėms kortelėms. Jis taip pat tinka vienspalvio fono vizitinėms kortelėms, dėl jo glotnaus paviršiaus spauda dengiasi gražiau, nei ant kitų popierių.

Recycled / perdirbtas

Popieriaus pavadinimas: Recyco
Savybės: perdirbtas, baltas, matinis popierius
Svoris / Storis: 350 gsm / 440 µm
Šis popierius išsiskiria tuo kad yra ekologiškas - perdirbtas. Tinka baltoms klasikinėms ir spalvotoms kortelėms.

Kraft/ perdirbtas rudas

Popieriaus pavadinimas: Gobi
Savybės: perdirbtas, rudas, matinis popierius
Svoris / Storis: 350 gsm / 440 µm
Šis popierius išsiskiria tuo kad yra ekologiškas - perdirbtas.
! Rekomenduojama spausdinti tik nespalvota (juoda) spauda. Kadangi popieriaus spalva yra ruda, spausdinant spalvotai spalvos bus gerokai tamsesnės ir neatitiks matomų ekrane. Svarbu žinoti ruošiant dizainą, kad spaudoje nėra naudojami balti dažai, t.y. baltas tekstas ar detalės nebus išspausdintos, tose vietose kur makete yra balta, bus matyti popieriaus spalva.

Deko

Popieriaus pavadinimas: -
Savybės: švelnių spalvų, su blizgesiu popierius
Svoris / Storis: 260-320 gsm / 300-450 µm
! Šis popierius tinka klasikinėms ar minimalistinio stiliaus kortelėms. Dengti tokį popierių pilna spauda galima, tik bus prarastas jo subtilus grožis, taip pat spauda gali pasidengti ne visai tolygiai, dėl popieriuje esančios faktūros. Rekomenduojame šį popierių kortelėms be fono arba su labai švelniu subtiliu fonu ar ornamentais. Svarbu žinoti ruošiant dizainą, kad spaudoje nėra naudojami balti dažai, t.y. baltas tekstas ar detalės nebus išspausdintos, tose vietose kur makete yra balta, bus matyti popieriaus spalva.

Laminavimas: be laminavimo, vienpusis laminavimas arba dvipusis laminavimas.
Kampai: statūs arba apvalinti.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.
Pristatymas: 1 darbo diena.

Dėmesio, svarbu!
Gaminius su lygiais fonais rekomeduojame laminuoti. Taip gaunamas tolygesnis fono padengimas. 
Nelaminuoti gaminių tamsiais fonais kraštų dažai, pjaunant ir gręžiant skylutes, gali patrūpėti, to galima išvengti gaminius laminuojat.

Sukurkite etiketę PATYS!
Su mūsų onprint.lt dizaino studija internete ypatingas etiketes galite susikurti patys. Tam neprireiks nei papildomų lėšų profesionaliam dizaineriui, nei gebėjimo valdyti sudėtingas maketavimo programas patiems. Jums visiškai pakaks vidutinių kompiuterio naudojimo žinių.

Dešinėje svetainės pusėje rinkitės, ar maketą kursite visiškai naują, o gal tiesiog įkelsite jau turimą. Jei maketo neturite ir patys kurti nepageidaujate, galite maketavomo paslaugą užsisakyti ir pas mus. Suprantame, kad kūrybos procese gali kilti klausimų, tad kviečiame drąsiai naudotis mūsų video pagalba  arba susisiekti su mumis.

SVARBU: Dėl spaudoje esančios 2 mm paklaidos (kuri yra neišvengiama) kuriant maketą reiktų vengti rėmelių

Jei maketus rengiate su populiaria profesionalaus maketavimo programa CorelDraw, turime keletą gerų patarimų štai čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Dvipusė spauda
Vienpusė spauda
Dvipusė spauda
Apvalinti kampaiNukirsti kampai
Statūs kampai
Apvalinti kampai
Nukirsti kampai
Kaina be PVM : €13.59
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €13.59

Klientų atsiliepimai