Padidinkite skaitymo malonumą su originaliais skirtukais knygai!

Knygas skaityti dar smagiau, kai tarp puslapių slepiasi ypatinga dovana!  Smagų ir juokingą, jautrų ar įkvepiantį, padrąsinantį ar pabarantį – kokį knygos skirtuką norėtumėte padovanoti savo draugui, mylimam žmogui ar klientui? Sukurkite jį patys!

Auginate skaityti pradedantį vaiką? Originaliai ir jaukiai paskatinkite atžalą įveikti dar vieną knygos puslapį! Kaskart atvertęs knygą, mažylis jaus jūsų padrąsinimą ir paramą.  Nudžiuginkite jį mėgstamu animacinio filmo herojumi, įkvėpkite vaizdais iš nuotykių filmo, priminkite apie savo buvimą šalia su jaukia šeimos nuotrauka. O gal skirtukas taps jam ir liniuote? Padovanokite jam tai, ko niekas kitas tikrai neturi!

Ant vienpusio knygos skirtuko norimą vaizdą galime atspausdinti tik iš vienos pusės. Kita pusė – balta. Jei pageidaujate norimu vaizdu papuošti abi skirtuko puses, rinkitės  dvipusius skirtukus.

Vienpusio skirtuko savybės

Spauda: vienpusė.

Formatas: 21x5 cm.

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas nurodytu adresu: 1 darbo diena.

Kaip naudotis svetaine?

Su onprint.lt – viskas itin paprasta! Įkelkite norimą maketą, pasirinkite iš jau paruoštų šablonų arba pasinaudokite mūsų maketavimo programa ir jį susikurkite PATYS! Visa tai galite padaryti paspaudę atitinkamas nuorodas dešinėje svetainės pusėje.

Kūrybos procese gali kilti klausimų ar neaiškumų. Susisiekite su mumis,  jei neradote aiškių atsakymų į savo klausimus. 

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina be PVM : €9.92
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €9.92

Klientų atsiliepimai