Galioja nuo 2014 m. sausio mėn. 1 d.
Kompanija vertina savo klientus ir gerbia jų privatumą. Mes renkame informaciją apie klientus ir stengiamės pagerinti jūsų pirkimo patirtį bendraujant su jumis ir pranešant apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas.
Kompanija pripažįsta, kad ji privalo atsakingai saugoti ir naudoti kliento informaciją. Mes neparduodame ir neperduodame jūsų pateikiamos informacijos internete trečiosioms šalims. Tačiau mes dalijamės jūsų informacija su trečiosiomis šalimis esant tam tikroms aplinkybėms, kurios  nurodytos žemiau.

Ši privatumo politika apibūdina kokią asmeninę informaciją mes renkame apie jus, kodėl mes ją renkame, kaip mes ją panaudojame ir kada mes dalijamės šia informacija su trečiosiomis šalimis. Be to, mūsų politika apibūdina/aprašo pasirinkimus, kuriuos jūs galite padaryti, pasirinkdami kokiu būdu mes rinktume ir panaudotume jūsų informaciją. Jeigu jūs turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, susisiekite su www.onprint.lt tinklalapio klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu info@onprint.lt arba telefonu +3706 0044488

Jeigu mūsų turimos informacijos panaudojimo būdas ateityje pasikeistų, mes jus informuosime patalpindami  nuorodą apie privatumo politikos pasikeitimus mūsų internetiniame tinklalapyje arba tiesiogiai susisiekdami su jumis. Mes jums pranešime apie bet kokius pasikeitimus, prieš panaudodami turimą informaciją apie jus, jeigu pradėtume taikyti kitokį informacijos panaudojimo būdą, kuris anksčiau nebuvo paminėtas mūsų privatumo politikoje. Jūs galėsite atsisakyti bet kokio naujo informacijos panaudojimo būdo apie jus.

Kokią informaciją mes renkame
Mes renkame tokią informaciją (pvz.: vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, kurią jūs pateikiate, atlikdami užsakymą, išsaugodami savo informaciją mūsų tinklalapyje ar dalyvaudami konkursuose, akcijose ar apklausose. Mes taip pat išsaugojame įrašus apie jus dominančius produktus ir jūsų internetinius pirkinius mūsų parduotuvėse. Visa mūsų surinkta informacija perduodama trečiosioms šalims TIK tuo atveju, jeigu jos dalyvauja įvykdant jūsų užsakymą.

Kaip mes panaudojame jūsų informaciją
Kai jūs perkate internetu iš mūsų Kompanijos, mes naudojame jūsų pateiktą informaciją atlikdami jūsų užsakymą. Mes taip pat siųsime jums elektroninius laiškus, kad patvirtintumėte savo užsakymą, o reikalui esant galime skambinti jums telefonu, siųsti pranešimą laišku ar elektroniniu paštu, jeigu turėtume kitų klausimų, susijusių su jūsų užsakymu. Be to, jūs būsite automatiškai prijungiami/ užregistruojami, kad gautumėte atnaujinimus elektroniniu paštu apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas.

Kai jūs išsaugosite savo informaciją mūsų Kompanijos tinklalapyje, jūs automatiškai būsite užregistruoti, kad gautumėte atnaujinimus, siunčiamus elektroniniais laiškais. Jeigu jūs dalyvaujate konkursuose ar akcijose (internetu ar telefonu), jūs galėsite gauti atnaujinimus apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas elektroniniu paštu.

Jeigu kuriuo nors metu jūs norėtumėte, kad mes pašalintume jūsų adresą iš mūsų elektroninio pašto ar įprasto pašto adresų sąrašo, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi adresu: info@onprint.lt. Neužmirškite parašyti pilną savo vardą ir pavardę, bei kitą atitinkamai svarbią informaciją. Jeigu jūs būtumėte prašę anksčiau, kad jūsų duomenys būtų išimti iš elektroninių adresų sąrašo, mes nesiųsime jums elektroninių atnaujinimų, jeigu pateiksite užsakymą internetu. Atkreipkite dėmesį, kad tai gali užtrukti iki 8 savaičių, kol jūs būsite pašalintas iš mūsų adresų sąrašo.

Kartkartėmis mes siųsime jums elektroninius laiškus, kurie padėtų mums sužinoti apie jūsų pirkinių pageidavimus. Be to, mes galime panaudoti informaciją apie jus dominančius produktus ir pirkinius, kas padėtų mums patobulinti tinklalapio dizainą bei palengvinti jūsų apsipirkimą. Jeigu pirksite internetu ar užsisakysite telefonu, mes taip pat siųsime jums pranešimus apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas įprastu paštu.

Norėdami jus geriau aptarnauti, mes galime derinti informaciją, kurią jūs pateikėte internetu ir mūsų parduotuvėse bei informaciją apie jus dominančius produktus ir pirkinius. Be to, mes galime derinti informaciją, kurią, jūs pateikėte kartu su viešai prieinama demografine informacija. Mes naudojame šią sujungtą informaciją norėdami pagerinti ir individualizuoti jūsų pirkimo patirtį mūsų tinklalapyje ir bendrauti su jumis elektroniniu ar įprastu paštu, informuojant apie mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas, kurios gali jus dominti. Jeigu jūs nenorite, kad naudotume jūsų informaciją aukščiau aprašytais būdais, prašome kreiptis į mūsų Kompanijos paslaugų skyrių, adresu: info@onprint.lt

Trečiosios šalies operacijos (sandoriai)
Mes sudarome sutartį (bendradarbiaujame) su trečiosiomis šalimis, kad padėtų mums išsaugoti ir tvarkyti mūsų klientų informaciją, kad laiku įvykdytume akcijas bei padėtų bendrauti su mūsų klientais. Mes neleidžiame trečiosioms šalims jokiu kitu būdu naudoti jūsų informacijos

Be to, kai mes bendradarbiaujame su kita kompanija, norėdami siūlyti ar tiekti produktus, paslaugas, konkursus ar akcijas, mes ir kita kompanija galime pasinaudoti mūsų klientų duomenų bazėmis, kad identifikuotume dažnus/įprastus klientus. Mes ir kita kompanija galime panaudoti esančią informaciją, kad numatytume ateityje vyksiančias akcijas ar kad įvykdytume akcinius ar sutartinius įsipareigojimus. Kai mes pasiūlome konkursus ir akcijas, ar jungiamės su kitomis kompanijomis norėdami atlikti paminėtus dalykus, kai kuriais atvejais iš klientų, pasirinkusių dalyvauti šiuose konkursuose ir akcijose gali būti prašoma pateikti jų asmeninę informaciją. Šią informaciją mūsų kompanija ar kita kompanija siūlanti konkursą ar akciją  gali panaudoti įvardindama nugalėtoją ar įvykdydama kitus akcijų įsipareigojimus.

Jeigu prieš dalyvaujant konkurse ar akcijoje jūs pasirinkote, kad nenorite gauti mūsų informacijos, jūs vis tiek galite gauti informaciją iš mūsų Kompanijos apie dalyvavimą konkurse ar akcijoje, jeigu pasirinkote jose dalyvauti. Jūs galite nedalyvauti šiuose konkursuose ar akcijose jeigu nenorite gauti informacijos apie mūsų Kompaniją arba nenorite dalytis jūsų informacija su mūsų ar kitomis kompanijomis, finansuojančiomis šiuos konkursus ar akcijas.

Mes taip pat galime dalytis bendra, ne asmeniškai atpažįstama informacija apie jus (pvz.: amžių, lytį, pirktų produktų tipą) su mūsų verslo partneriais, kad įvykdytume savo sutartinius įsipareigojimus. Mes nedaliname, neperduodame ir neparduodame jokios kitos informacijos, surinktos internete jokiai kitai savarankiškai veikiančiai trečiajai šaliai, išskyrus atvejus, kurie aprašyti aukščiau.

Prieiga prie jūsų asmeninės informacijos
Norėdami prieiti prie savo informacijos internete, paprasčiausiai paspauskite nuorodą Mano paskyra, kad prisijungtumėte, tuomet pasirinkite tinkamą dalį, kurią norite peržiūrėti, redaguoti ar ištrinti savo asmeninę informaciją. Atkreipkite dėmesį, kad bet kokie prašymai dėl siunčiamų atnaujinimo laiškų ar jų gavimo dažnumo pakeitimo jums gali užtrukti iki aštuonių savaičių.

Jeigu kuriuo nors metu  jūs norėtumėte, kad mes pašalintume jus iš mūsų elektroninio ar įprasto pašto adresų sąrašo arba jūs nenorėtumėte, kad mes naudotume jūsų informaciją, kad užtikrintume jūsų pirkimų patogumą, susisiekite su mūsų Kompanijos klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu info@onprint.lt  Neužmirškite  parašyti savo elektroninio pašto adresą ir  pilną savo vardą ir pavardę

Pašalinimas iš pašto adresų sąrašo
Mes norime bendrauti su jumis tik tuo atveju, jeigu jūs norite bendrauti  ir gauti informaciją iš mūsų. Jeigu jūs daugiau  nenorėsite gauti mūsų siunčiamos informacijos  elektroniniu paštu, įprastu paštu ar telefonu, prašome informuoti mus elektroniniu paštu info@onprint.lt

Atkreipkite dėmesį, kad tokių prašymų įsigaliojimas gali užtrukti iki aštuonių savaičių,. Be to. Jeigu jūs paprašysite mūsų pašalinti jūsų vardą ir adresą iš mūsų elektroninio pašto ar įprasto pašto adresų sąrašo, mes saugosime jūsų vardą ,,nesiųsti” faile, kad įsitikintume, jog galime įvykdyti jūsų prašymą. Atkreipkite dėmesį, kad kai atliksite pirkimą, mes jums išsiųsime elektroninį laišką, patvirtinantį jūsų užsakymą ir taip pat susisieksime su jumis telefonu, elektroniniu ar įprastu paštu, jeigu iškiltų kitų klausimų, susijusių su jūsų užsakymu.

Vaikų privatumo apsauga
Mūsų Kompanija rūpinasi vaikų apsauga, kai jie naudojasi Internetu. Sutinkamai su ,,Vaikų privatumo apsaugos internete aktu“, pasirašytu 1998 m., mes niekada sąmoningai neprašysime asmeninės atpažinimo/ identifikavimo informacijos iš jokių asmenų, jaunesnių negu 13 m. amžiaus, be patvirtinto tėvų sutikimo.

Jeigu pasitvirtintų informacija, kad vartotojas yra jaunesnis negu 13 metų amžiaus ir užsiregistravo be patvirtinto tėvų sutikimo, mes pašalinsime jo ar jos asmeninę atpažįstamą informaciją iš mūsų bylų.

Slapukai
Slapukas yra mažas skaitmeninis failas, kurį Interneto tinklo svetainėje dažnai siunčia į jūsų kompiuterį ir išsaugo jūsų kompiuterio kietajame diske, kai jūs lankotės jų tinklalapyje. Slapukas gali turėti informaciją (pvz.: unikalų vartotojo ID), kuris naudojamas sekti jūsų aplankytiems puslapiams ar svetainėms. Jūs naudojatės slapukais, tačiau juose nekaupiate asmeninės informacijos.

Mes naudojame slapukus, kad pagerintume jūsų pirkimo patirtį. Kai lankotės Kompanijos tinklalapyje, jūsų slapukai padeda mums sekti jūsų užsakymą, kai perkate mūsų tinklalapyje. Jeigu jūs išsaugojote savo informaciją pas mus, jūsų slapukas leidžia mums atpažinti jus, kai sugrįžtate į mūsų puslapį ir suteikia priėjimą prie jūsų paskyros informacijos. Jeigu jūs išsaugojote savo informaciją pas mus ar užsisakėte iš mūsų tinklalapio, mes taip pat naudojame slapukus tikrinti, saugoti informaciją apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine. Jeigu jūs neišsaugojote informacijos pas mus ar neužsisakėte prekių mūsų parduotuvėje, mes galėsime stebėti ir saugoti informaciją apie jūsų naudojimąsi Internetiniu tinklalapiu, neidentifikuodami jūsų. Kitu atveju, ši informacija padeda teikti geresnį aptarnavimą, patobulinti puslapio dizainą, o taip pat ir mūsų produktus, paslaugas, konkursus ir akcijas.

Mes taip pat naudojame slapukus aplankytos internetinės svetainės sekimui ir saugojimui, bei greitam atpažinimui, nes tai mūsų prioritetas tolimesniam svetainės dizaino tobulinimui ir sutarčių įvykdymui su mūsų verslo partneriais. Mes nerenkame jokios kitos formacijos apie jūsų lankomas kitas internetines svetaines.

Jūs galite atsisakyti slapukų, išjungdami juos savo naršyklėje. Jeigu išjungsite slapukus, mes negalėsime sekti jūsų užsakymų ir jūs negalėsite pirkti iš mūsų tinklalapio. Mes negalėsime atpažinti jūsų kaip registruoto vartotojo, leidžiančio prieiti prie jūsų paskyros informacijos.