Nuotraukos ant drobės (Drobės)
Kiekvienas nori turėti išskirtinius namus, puošti juos, kurti juose jaukuma, įkvėpti gyvybės ir pozityvios nuotaikos. Vienas iš sparčiai populiarėjančių būdų tai padaryti – tinkamai parinkti interjero detales – ivairius grafinius vaizdus, norimo dydžio nuotraukas ar garsių paveikslų reprodukcijas.
Kokia drobę pasirinkti?
Nusprendus papuošti interjera nuotraukomis ant drobės, dažnai kyla klausimas, kuri drobė tam tinkamiausia. Mes siulome galimybe pasirinkti iš dvieju – sintetines ir naturalios – drobių. Trumpai supažindinsime su jomis.
Sintetinė drobė, gaminama iš poliesterio. Pasižymi itin geromis savybėmis – minkštumu, stiprumu, atsparumu drėgmei, temperaturos pokyčiams ir aplinkos poveikiui – kurios užtikrina nuotraukos ant drobės ilgaamžiškumą. Taip pat drobei budingas paviršiaus blizgumas, išryškejantis esant tamsioms spalvoms. Be to, sintetinės drobės paviršius lygesnis ir plonesnis, nei naturalios drobės, todel laikomas ypač tinkamu pasirinkimu fotoroletams ir didelio formato vaizdams spausdinti.
Natūrali drobė, gaminama iš medvilnės (100 proc.). Medvilninės drobės audinys sukuria unikalią teksturą, todėl spauda ant naturalios drobės atrodo tarsi naturalaus, rankų darbo paveikslas.
Apskritai, kalbant apie drobes, pasakytina, kad jos yra gana patvarios, atsparios vandeniui, UV spinduliams. Vis dėlto, specialistai rekomenduoja pasaugoti tokius paveikslus nuo saulės, kurios tiesioginiai spinduliai gali lemti nežymų vaizdo blukimą.
Be to, drobę rinkitės atsižvelgdami ne tik į vaizdo dydi, bet ir į vietą, kurioje planuojate tą drobę kabinti.
Kaip vyksta spausdinimas ant drobės?
Visas spausdinimo ant drobes procesas vyksta su specialia spausdinimo įranga, kuri garantuoja itin gerą spalvų spausdinimo kokybę. Vienas iš tokios spausdinimo technikos privalumų – spauda atliekama kokybiškomis medžiagomis, t. y. ekosolventiniais dažais, pasižyminciais itin geromis savybėmis – ilgaamžiškumu, atsparumu drėgmei.
Reikalavimai nuotraukoms
Tinkamai pasirinkti nuotrauka – labai atsakingas darbas, nes kuo didesnės skiriamosios gebos failas, tuo geresnė vaizdo ant drobės kokybė. Mažiausia rekomenduojama geba yra apie 110 dpi, standartinė – 175–200 dpi, o jei Jūsų pasirinktoje nuotraukoje yra labai daug smulkių detalių – ne mažiau kaip 250 dpi.
Nuotrauka ant drobės gali puikiai perteikti viską – tiek asmeninę fotografija, tiek mėgstamo paveikslo reprodukciją.
Kokia paslaugos kaina?
Esminiai kriterijai, nuo kuriu priklauso kaina – pasirinkta drobės rūšis (sintetine ar naturali) ir vaizdo formato dydis. Tiesa, šį rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant i kambario (erdvės) dydi ir planuojama kurti (ar jau sukurtą) interjerą.
Drobių kainas galite matyti skaiciuoklėje pasirinkę norima drobes dydi ir rūši.