Susikurk mobilų ROLL UP stendą PATS!

Tai paprasta ir greita su mūsų maketavimo programa! Tik keliolika minučių – ir Jūsų pirkinių krepšelyje gulės originalus ir itin praktiškas mobilusis stendas „Roll Up“. Stabilus ir patikimas, pagamintas iš anuodoto aliuminio, jis itin lengvai sumontuojamas, išmontuojamas ir transportuojamas. Parduodamas drauge su nešiojimui skirtu dėklu.

Kompaktiškai paties stovo konstrukcijoje suvyniotas tentas išliks kokybiškas ir patrauklus, kad ir kiek kartų keistumėte jo stovėjimo vietą. Taigi jūsų reklama kaskart atrodys taip, tarsi pagaminote ją tik vakar. Ne veltui tai viena populiariausių šiuolaikinių išorinės reklamos priemonių parodose, seminaruose, prekybos vietose ar pristatymuose. Pristatykite savo verslą moderniai!

Polipropilenas- Ypatingai balta plėvelė su satino padengimu, puikiai sugeriantis spalvas. Spauda ant šios medžiagos yra ryškesnė. Polipropilenas yra atsparus įbrėžimams

Decoratyvinis (Deco-Cast-Frontlit) - lietas, nesiriečiantis, interjerinis tentas itin lygiu matiniu paviršiumi.

Mobilaus stendo „Roll Up” savybės:

Komplektą sudaro: metalinė konstrukcija, dėklas ir tentas.

Galimi dydžiai: 150x200 cm, 85x200 cm, 120x200 cm.

Tentas: Dekoratyvinis (440 gsm)  arba Polipropilenas (175 gsm)

Gamyba: 2-3 darbo dienos.

Pristatymas: 1 darbo diena.

 

Atkreipkite dėmesį: kurdami maketą šiam stendui, numatykite papildomus 20 mm. Būtent tiek tento kraštų pasislepia paties stendo pagrindo konstrukcijoje.

 

Kaip naudotis Onprint.lt?

Naudotis šia svetaine itin paprasta. Įkelkite savo turimą maketą arba sukurkite jį patys mūsų maketavimo programoje. Jei kilo klausimų, daugumą atsakymų rasite skiltyje  video pagalba  arba  susisiekite sumumis.

 

Taip galite rasti teorinės medžiagos kaip susikurti maketą su  CorelDRAW  programa.

DydisKiekisKaina
85 x 200 cm1€ 45.00
2€ 86.00
3€ 129.00
4€ 169.00
5€ 210.00
120 x 200 cm1€ 65.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Galime pasirinkti plakato medžiagą iš siūlomų: Dekoratyvinis (440 gsm|) tentas arba Polipropilenas (175 gsm)

1. Polipropilenas- Ypatingai balta plėvelė su satino padengimu, puikiai sugeriantis spalvas. Spauda ant šio tento yra ryškesnė. Polipropilenas yra atsparus įbrėžimams

2. Decoratyvinis tentas (Deco-Cast-Frontlit) - lietas, nesiriečiantis, interjerinis tentas itin lygiu matiniu paviršiumi.

Visa suma su PVM€ 45.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 45.00

Klientų atsiliepimai