Dariau dovanu kuponus ir vizitinės. Kokybė ir terminai tiesiog ispudingi :). Spalvos ryškios, pristatyta buvo po kelių dienų po apmokėjimo. Dariau iš pasiūlyto šablono, koregavau tik tekstą. Labai dekinga už padaryta užsakymą. Linkiu įmoniei ir darbuotojams sekmės!

Malonus ir siltas bendravimas, nera susireiksminusiu veidu, viskas gyva ir naturalu. Iskilus kokybes problemoms galima tiesiog papasakoti ko klientas tikisi ir merginos greitai sutvarko iskilusias bedas. Labai geras aptarnavimas ir toliau dirbsime kartu.
BARZDOCIAI✂️⚓️💈Klaipeda

Mandagūs darbuotojai, atidžiai ir aiškiai paaiškino kaip daryti ir koreguoti. Viskas vyko labai sklandžiai ir informatyviai. Lanksčios kainos.

Prekių užsakymas patogus ir paprastas, pristatymas greitas, o lankstinukų kokybė puiki.

Noriu pasidžiaugti vadybininke Ingrida Urbone! Profesionali 🤗! Operatyviai sureagavo ir užsakymą paruošė. Aptarnavimas super! Dėkoju, kad esate 🙏!

Puikus kokybės, greičio ir kainos santykis. Darbais visuomet esu labai patenkinta.

Esu patenkinta. Bendravimas puikus, o spaudos kokybė atitiko visus lūkesčius. Patogi svetainė ir turinio valdymo sistema. Tad visumoj viskas labai gerai.

Tiesiog esu labai maloniai nustebintas paslaugų atlikimo kokybe ir užsakymo įvykdymo bei pristatymo trukme. Užsakymas buvo pateiktas antradienio rytą, o pristatytas - trečiadienio popietę. Skrajučių spauda - kokybiška. Pirmas, bet tikrai ne paskutinis užsakymas.

Super gavosi, sutaupė mano brangų laiką derinant dizainą su maketuotojais. Viską galima pačiam atlikti, maketavimo įrankiai labai patogūs ir greitai perprantami. Rekomenduoju tiems, kas nori taupyti laiką ir nervus :)

Esu labai patenkinta drobėmis. Puiki kokybė už prieinama kaina ir super greitas pristatymas!

Drobės kokybiškai kabo ant sienos ir džiugina apsilankančius pas mus! Kviečiame ir JUS:)
Gediminas J.

Labai kokybiška, graži drobė. Labai greitas ir profesionalus aptarnavimas. Puikūs darbuotojai. 10 balų. Ačiū.

Sveiki,
esu labai patenkintas jūsų paslaugomis ir tikiuosi išliksite tokie patys profesionalūs ir operatyvus. Beje kaina fantastiška jūsų !

Esu dekingas onprint imonei uz kokybiskai pagaminta nuotrauka ant drobes ir malonu bendravima. Ir kainos pas jus geriausios. Aciu ir sekmes!

Likau labai patenkinta. Labai paprasta pateikti užsakymą,užsakymas buvo greitai pagamintas ir išsiųstas. Pristatė kurjeris iki pat durų. Prekių kokybė atitiko lūkesčius. Ačiū

Puikiai! Kokybė, greitis, bendravimas - 10 balų.
Ačiū Jums.

Viskas labai patiko, geros kainos, greitai atlikti darbai, kokybė puiki. Nerealūs ! Esu patenkintas

Sveiki, 
Onprint Jus nuostabus ( ir laiko, ir kainos, ir kokybes prasme) gavau dovanu kuponus bei lipdukus ir esu daugiau nei patenkinta ❤️❤️❤️

TOBULOS vizitinės! Tobulas aptarnavimas,konsultavimas .

Labai puikus ir greitas darbas. Gera kokybė, pigi kaina.

Puikiai aptarnavo, ištaisė mano klaidą. Puiki firma

100% esu patenkinta tiek aptarnavimu super greitu, tiek vizitiniú korteliú ir dovanú kuponu kokybe 🙂 tikrai užsisakysiu dar ne karta ir rekomenduosiu draugams ir kolegoms 😎 didžiausias ačiū!!! 😎☺️🌼🌸

Esu nustebinta onprint komandos darbu. Buvo visiškai nuostabu aptarti mano dizainą prieš gamybą, na o gamyba užtruko labai trumpai ir produktą gavau žaibišku greičiu. Neminint labai patrauklios kainos. Rekomenduoju.

Sveiki, esu labai patenkinta tiek užsakymo paprastumu, dizaino pasirinkimu, kaina, kokybe ir pristatymu. Viskas paprasta, lengva ir sutaupomas brangus laikas. 5 balai iš 5. Ateityje būtinai naudosiuosi Jūsų paslaugomis ir rekomenduosiu kitiems.

Darbas atliktas kokybiškai ir tvarkingai esame tikrai patenkinti savo užsakymu ir naudosimės ir toliau jūsų paslaugomis

Puiki kokybė, gera kaina, žaibiškas pristatymas, ačiū :)!

Patogu, greita, kokybiska ir su staigmenom ;)

Puikiai, greitai, kokybė nuostabi ! Rekomenduojame visiems! Kaina normali, ne plėšrūniška! 

Labai patiko, kad galiu pati susimaketuoti vizitines. Niekur nereikia eiti, atveža į namus. Vizitinės kokybiškos.

Džiaugiuosi, jog savo vizitines korteles užsisakiau onprint.lt, greita ir patogu :)

Gera informacija, malonus bendravimas. Kokybe atitinka kaina. Viskuom esu patenkintas.

Rezultatas pranoko mūsų didžiausius lūkesčius. Su malonumu rekomenduosiu Jūsų įmonę savo draugams ir kolegoms.

Esu patenkinta. Ypač operatyviu darbu:) Ačiū.

Esu labai patenktinta Jūsų darbu. REKOMENDUOJU Visiems!!!

Puslapis labai patogus ir nesudėtingas, greitai pasiruošiau vizitinių kortelių maketą, dar greičiau jas pagamino :) kortelės kokybiškos, kokių ir tikėjausi. Ačiū Jums labai.

Gavosi puikiai 
https://www.facebook.com/DowiCreativity/photos/a.410913265738527.1073741840.405491976280656/483669798462873/?type=1&theater

Taip, esu labai patenkinta, kad yra internete galimybė pačiam susikurti dizainą. Gamyba ir siuntimas į kitą Lietuvos galą užtruko ~ 2 dienas. Super! Džiaugiuosi, kad Jus atradau.

Labai gražios, aukštos kokybės vizitinės kortelės. Labai greitas pristatymas!

Fast and reliable service for fair price!