Reklaminis plakatas – vos per kelias minutes!

Turite ką pranešti? Plakatas – viena iš pastebimiausių reklamos priemonių! Kabinkite juos stenduose, ant įmonės langų, sienų ar net pakeiskite patalpų interjerą su įspūdingais vaizdais ar puikia žinia.

Mūsų gamybos galimybės – ypatingai plačios. Jūsų sukurtą maketą galime atspausdinti ant įvairių rūšių popieriaus ar sintetinės medžiagos. Kuo jie skiriasi? Popieriniai plakatai kiek pigesni, tačiau sintetinės medžiagos – gerokai atsparesni, tvirtesni ir ilgaamžiškesni. Jiems nebaisios audros, lietus ar pūga, o spalvos išlieka ryškios, net po ilgo saulės spindulių poveikio.

Norite nestandartinio dydžio plakato? Puiku! Kurkite būtent tai, ko reikia jums, o mes tai įgyvendinsime.

Plakatų savybės

Standartiniai formatai: A4, A3, A2, A1 ar A0 dydžiai.

Plakatai nestandartiniais formatais: jūsų nurodyti matmenys.

Medžiaga: popierius 

Gamyba: 1-2 darbo dienos.

Pristatymas: 1 darbo diena

Noriu! Nuo ko pradėti?

Onprint.lt – tai modernus Web2Print sprendimas, su kuriuo viskas paprasta. Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite norimą veiksmą:

Pasirinkti maketą. Čia rasite krūvas jau sukurtų modernių ir patrauklių plakatų šablonų. Juos drąsiai galėsite pritaikyti sau, pakeisdami užrašus bei kitą informaciją. Tai gerokai paprasčiau!

Sukurti maketą. Plakatai pagal Jūsų fantaziją, nevaržomai kelkite norimus vaizdus, rašykite tekstus bei koreguokite viską ko reikia. Savo svajonių plakatą susikurkite patys!

Įkelti savo maketą. O gal jau turite sukurtą maketą? Įkelkite jį čia, o mes atspausdinsime būtent tai, ko reikia jums.

Jei plakato kūrybos procese kiltų sunkumų, visada galite pasinaudoti mūsų  video pagalba  arba susisiekti su mumis.

Žinome, kad daug kas maketus kuria su populiaria CorelDraw programa. Jei visgi nsupręsite naudotis ne mūsų dizaino studija internete, o šia programa, štai keletas gerų patarimų, kurie gali gerokai pagelbėti: CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
A4 21 x 29.7 cm5€ 2.90
6€ 3.12
7€ 3.64
8€ 4.16
9€ 4.68
10€ 5.20
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...
Visa suma su PVM€ 2.90 € 2.32
Pristatymas
Suma su PVM€ 2.32

Klientų atsiliepimai