Kalendorius ant drobės

Tai naujas Onprint.lt pasiÅ«lymas, unikali interjero detalė - kalendorius ant drobės. Pridėkite linkasmą kolektyvo nuotrauką, įmonės logotpą ir originaliai papuošite savo biurą. Namų interjerui puikiai tiks kalendorius su šeimos nuotrauka.

Kokia drobę pasirinkti?

Nusprendus papuošti interjera nuotraukomis ant drobės, dažnai kyla klausimas, kuri drobė tam tinkamiausia. Mes siulome galimybe pasirinkti iš dvieju – sintetines ir naturalios – drobių. Trumpai supažindinsime su jomis.
Sintetinė drobė, gaminama iš poliesterio. Pasižymi itin geromis savybėmis –  minkštumu, stiprumu, atsparumu drėgmei, temperaturos pokyčiams ir aplinkos poveikiui – kurios užtikrina nuotraukos ant drobės ilgaamžiškumą. Taip pat drobei budingas paviršiaus blizgumas, išryškejantis esant tamsioms spalvoms.  Be to, sintetinės drobės paviršius lygesnis ir plonesnis, nei naturalios drobės, todel laikomas ypač tinkamu pasirinkimu fotoroletams ir didelio formato vaizdams spausdinti.  
NatÅ«rali drobė, gaminama iš medvilnės (100 proc.). Medvilninės drobės audinys sukuria unikalią teksturą, todėl spauda ant naturalios drobės atrodo tarsi naturalaus, rankų darbo paveikslas.
Apskritai, kalbant apie drobes, pasakytina, kad jos yra gana patvarios, atsparios vandeniui, UV spinduliams. Vis dėlto, specialistai rekomenduoja pasaugoti tokius paveikslus nuo saulės, kurios tiesioginiai spinduliai gali lemti nežymų vaizdo blukimą.


Be to, drobę rinkitės atsižvelgdami ne tik į vaizdo dydi, bet ir į vietą, kurioje planuojate tą drobę kabinti.

Kaip vyksta spausdinimas ant drobės?

Visas spausdinimo ant drobes procesas vyksta su specialia spausdinimo įranga, kuri garantuoja itin gerą spalvų spausdinimo kokybę. Vienas iš tokios spausdinimo technikos privalumų – spauda atliekama kokybiškomis medžiagomis, t. y. ekosolventiniais dažais, pasižyminciais itin geromis savybėmis – ilgaamžiškumu, atsparumu drėgmei.

Reikalavimai nuotraukoms

Tinkamai pasirinkti nuotrauka – labai atsakingas darbas, nes kuo didesnės skiriamosios gebos failas, tuo geresnė vaizdo ant drobės kokybė. Mažiausia rekomenduojama geba yra apie 110 dpi, standartinė – 175–200 dpi, o jei JÅ«sų pasirinktoje nuotraukoje yra labai daug smulkių detalių – ne mažiau kaip 250 dpi. 
Nuotrauka ant drobės gali puikiai perteikti viską – tiek asmeninę fotografija, tiek mėgstamo paveikslo reprodukciją.

Kokia paslaugos kaina?

Esminiai kriterijai, nuo kuriu priklauso kaina – pasirinkta drobės rÅ«šis (sintetine ar naturali) ir vaizdo formato dydis. Tiesa, šÄ¯ rekomenduojama pasirinkti atsižvelgiant i kambario (erdvės) dydi ir planuojama kurti (ar jau sukurtą) interjerą. 
Drobių kainas galite matyti skaiciuoklėje pasirinkę norima drobes dydi ir rÅ«ši.

                    

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mÅ«sų siÅ«lomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   PažiÅ«rėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Natūrali
Sintetinė
Natūrali
Kaina be PVM : €64.05 €25.62
Ä®veskite pašto kodą.
Suma be PVM : €25.62

Klientų atsiliepimai