Reklaminės lentelės ir stendai jūsų verslui

Jūsų verslui tikriausiai reikės reklaminės lentelės ar stendo. Jomis stilingai ir aiškiai pažymėsite savo įmonės buvimo vietą, kabinetų numerius ar kitas patalpas. Stendais galėsite pranešti norimą naujieną apie produktus, paslaugas ar savo įmonę. Jie visada atrodo profesionaliai ir įmonei suteikia solidumo.

Su mūsų dizaino studija internete profesionaliai atrodančią reklaminę lentelę ar stendą galėsite susikurti ir patys. Tai užtruks vos keletą minučių ir sutaupys lėšų papildomoms maketavimo paslaugoms. Tiesiog išsirinkite norimą produktą ir pradėkite kurti!

Reklaminių lentelių/stendų savybės

Galimi dydžiai: nuo 15x15 cm iki 300x150 cm.

Medžiagos:
Aliuminio kompozitas arba PVC plastikas;
Spauda ant PVC plėvelės;
Spauda apsaugoma nuo subraižymų ir UV spindulių apsauginiu laminatu.

Gamyba: 2-5 d.d.
Pristatymas: iki 1 d.d.

 

Kaip susikurti reklaminę lentelę/stendą?

Mūsų maketavimo programa – tai modernus „Web2Print“ sprendimas. Su ja greitai ir lengvai susikursite tokią reklaminę lentelę ar stendą, kokio reikia jums. Kurkite maketą, pasirinkite norimą dydį bei kiekį, medžiagas ir laminavimo būdą, ir užsakykite. Po kelių dienų jūsų reklaminis stendas bus pagamintas!

Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, ką norėsite daryti:

  • „Pasirinkti maketą“ – leis kurti savo norimą gaminį pritaikant vieną iš daugybės jau paruoštų maketų. Galėsite keisti informaciją, vaizdus ir pritaikyti jį savo reikmėms.
  • „Sukurti maketą“ – tai tikra laisvė jūsų fantazijai, mat viską galėsite susikurti patys. Kelkite norimus vaizdus ir tekstą, dėliokite informaciją taip, kaip jums patinka.
  • „Įkelti savo maketą“ – ideali išeitis tiems, kas jau turi iš anksto paruoštą maketą ir tenori užsisakyti reikiamą spaudą.
  • „Maketavimo paslaugos“ – pagelbės norintiems profesionalaus dizainerio paslaugų. Sumaketuosime norimą gaminį taip, kaip jūs pageidausite.

Drąsiai kurkite savo reklaminę lentelę ar stendą patys, o jei kūrybos procese kiltų klausimų, visuomet galite pasinaudoti mūsų  video pagalba  arba  susisiekti su mumis.  Jei maketą ruošiate CorelDraw programa, keletą gerų patarimų galite rasti čia: CorelDRAW programa.

Sekite šiais nurodymais ir lengvai susikurkite savo individualų produktą:

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminio išmatavimus, pvz vizitinės kortelės dydį - 90x50 mm arba - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą produkto kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuoti (galima ne visuose produktuose)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų (galima ne visuose produktuose)
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.
  • Jei pageidaujate, kad dizainą sukurtų profesionalus dizaineris, skaičiuoklėje pasirinkite Užsakyti dizaino/ maketavimo paslaugą

   Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Skaičiuoklė

Kaina : €14.90
Įveskite pašto kodą.
Suma be PVM : €14.90

Klientų atsiliepimai