Reklaminės lentelės ir stendai jūsų verslui

Jūsų verslui tikriausiai reikės reklaminės lentelės ar stendo. Jomis stilingai ir aiškiai pažymėsite savo įmonės buvimo vietą, kabinetų numerius ar kitas patalpas. Stendais galėsite pranešti norimą naujieną apie produktus, paslaugas ar savo įmonę. Jie visada atrodo profesionaliai ir įmonei suteikia solidumo.

Su mūsų dizaino studija internete profesionaliai atrodančią reklaminę lentelę ar stendą galėsite susikurti ir patys. Tai užtruks vos keletą minučių ir sutaupys lėšų papildomoms maketavimo paslaugoms. Tiesiog išsirinkite norimą produktą ir pradėkite kurti!

Reklaminių lentelių/stendų savybės

Galimi dydžiai: nuo 30x10 cm iki 300x150 cm.

Medžiaga: aliuminio kompozitas arba PVC plastikas.

Laminavimas: be laminavimo, matinis laminavimas, blizgus laminavimas.

Gamyba: iki 3 d.d.

Pristatymas: iki 1 d.d.

 

Kaip susikurti reklaminę lentelę/stendą?

Mūsų maketavimo programa – tai modernus „Web2Print“ sprendimas. Su ja greitai ir lengvai susikursite tokią reklaminę lentelę ar stendą, kokio reikia jums. Kurkite maketą, pasirinkite norimą dydį bei kiekį, medžiagas ir laminavimo būdą, ir užsakykite. Po kelių dienų jūsų reklaminis stendas bus pagamintas!

Dešinėje svetainės pusėje pasirinkite, ką norėsite daryti:

  • „Pasirinkti maketą“ – leis kurti savo norimą gaminį pritaikant vieną iš daugybės jau paruoštų maketų. Galėsite keisti informaciją, vaizdus ir pritaikyti jį savo reikmėms.
  • „Sukurti maketą“ – tai tikra laisvė jūsų fantazijai, mat viską galėsite susikurti patys. Kelkite norimus vaizdus ir tekstą, dėliokite informaciją taip, kaip jums patinka.
  • „Įkelti savo maketą“ – ideali išeitis tiems, kas jau turi iš anksto paruoštą maketą ir tenori užsisakyti reikiamą spaudą.
  • „Maketavimo paslaugos“ – pagelbės norintiems profesionalaus dizainerio paslaugų. Sumaketuosime norimą gaminį taip, kaip jūs pageidausite.

Drąsiai kurkite savo reklaminę lentelę ar stendą patys, o jei kūrybos procese kiltų klausimų, visuomet galite pasinaudoti mūsų  video pagalba  arba  susisiekti su mumis.  Jei maketą ruošiate CorelDraw programa, keletą gerų patarimų galite rasti čia: CorelDRAW programa.

DydisKiekisKaina
30 x 10 cm1€ 7.00
2€ 12.00
3€ 16.00
4€ 19.00
5€ 22.00
6€ 24.00
Žiūrėti daugiau

Lengvai ir paprastai pasigaminkite prabangias ir kokybiškas vizitines korteles su auksiniais ar sidabriniais užrašais, logotipais ar tekstais.
Užsisakydami jas mūsų onprint.lt svetainėje sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, mat jums nereikės papildomai mokėti už maketavimo paslaugas, jei rinksitės iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų.
Auksinių ar sidabriniu tekstu dekoruotų vizitinių kortelių gamyba užtruks tik 3-4 darbo dienas, o pristatysime per 1 darbo dieną.
Tai patogu, greita, o svarbiausia – paprasta!

Sekite mūsų nurodymais ir lengvai susikurkite originalias bei kokybiškas vizitines korteles

  • Skaičiuoklėje pasirinkite gaminamų vizitinių  kortelių išmatavimus, Lietuvoje naudojamas standartas - 90x50 mm, Europoje - 85x55 mm
  • Pasirinkite norimą vizitinių kortyelių kiekį
  • Pasirinkite ar norite laminuotų vizitinių kortelių (Tik Standart kortelėms)
  • Pasirinkite jei norite apvalintų kampų
  • Pasirinkite foliją, auksinę arba sidabrinę
  • Apačioje pasirinkite ką norėtumėte daryti: Pasirinkti iš mūsų siūlomų vizitinių kortelių šablonų, Sukurti savo maketą tusčiame lape ar įkelti savo turimą maketą.

Pažiūrėkite trumpą filmuką kaip susikurti vizitinę kortelę 

Kaip susikurti vizitinę kortelę su Corel Draw programa     

Skaičiuoklė

Įkeliama ...

Jei pageidaujate laminuoti reklaminius stendus, lenteles, pasirinkite laminatą matinį ar blizgų.

Visa suma su PVM€ 7.00
Pristatymas
Suma su PVM€ 7.00

Klientų atsiliepimai